Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mik legyünk az osztályommal a...

Mik legyünk az osztályommal a farsangon? Nyolcadikosok vagyunk, ez az utolsó évünk. Az iskolánkban nagyon nagy hagyománya van a farsangnak, szóval ütős kéne.

Figyelt kérdés
Eddig voltunk már másodikok és kétszer negyedikek, de elsők még soha. Keresgéltem a neten de vagy dedós amit találtam vagy már volt ilyen tavaly vagy azelőtt. Légyszi segítsetek! Az osztályfőnökünk mindenbe szívesen benne van, és az osztályból még kb.15 ember.

2012. nov. 5. 18:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

farsan még messze van...

Valami vicces paródia kellene az levenné a lábukat!

mondjuk tesóm szallagavatoján az egyik osztály hastáncolt.(de mondjuk minden diák fiú volt.)

Vagy valami ilyesmi...

2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

farsang még messze van...

Valami vicces paródia kellene az levenné a lábukat!

mondjuk tesóm szallagavatoján az egyik osztály hastáncolt.(de mondjuk minden diák fiú volt.)

Vagy valami ilyesmi...

2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

mi amivel elsők lettünk anno 5.-be az a csókkirályos produkció volt :)

egyik bnőm srácnak öltözött és eljátszottuk a zenét :)

mindenki imádta, bár az "oltári jó gyöngysor" a nyakamból odavan mert a közönségbe dobtam :D utána még 1x megkértek minket a falunapon h adjuk elő olyan jól sikerült :) akkor már okos vcltam és megvan a gyöngysor :D

ha kell info még vagy vidi írj privit :)

2012. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. nov. 7. 19:14
 5/13 petiayeti válasza:
67%
Egy hosszú kínai sárkány, amibe mindenki be tud bújni, szerintem király lenne!
2012. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon jó, de pont anyukámék osztálya csinálta 2008-ba, pont az olimpia évébe, és amikor kijöttek a sárkányból mindenféle sportokat mutattak be. szóval ez sajnos kilőve, de azért köszi:)
2012. nov. 9. 20:11
 7/13 anonim válasza:

mi 20-an voltunk és jó farsangot csaptunk:D

na ezekkel nyertünk minden évben:

Michael Jackson Thriller zombis stílusú táncelőadás :D

Fenyő Miklós csavard fel a szőnyeget-re egy kis pöttyös színes kis táncos muli :D

Phantomim x3

2012. nov. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
vagy legyen az h az ofőtök egy bandita ti meg a rendőrök a vadnyugaton xD ilyen westernbe xD elkapjátok aztán meg a ofőtök cinkosai kiszabadítják őt xD és egy kis lövöldözős parti a végére ahol az öfő puffan ki vesztesen :D:D
2012. nov. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, de sajnos ilyenek már mind voltak:)
2012. nov. 17. 10:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk volt 1 osztály, ők sem voltak sokan, nálunk a lányok beöltöztek talpig rózsaszínbe, a fiúk meg felvettek fehér inget (felhajtott gallérral), meg felzselézték a hajukat, és az I'm a Barbie girl-re táncoltak. :D

Vagy pl. rendezhetnétek 50 éves osztálytalálkozót. Ugyanez az osztály csinálta meg 8.-ban, hogy mindenki beöltözött az 50 évvel későbbi énjének (pl. az a srác, aki ilyen tipikus balhés volt, gengszter lett, volt aki tök stréber volt, és itt beöltözött emlékezetkieséses nőnek, volt 1 ápolónője is.... ) szóval mindenkire azt ami jellemző, azt kifigurázták, az ofő meg már nem volt fiatal, kb. 50-60 között valahogy, amikor ők 8.-osok voltak, ezért ő egy ilyen erkély-szerűségen állt, volt rajta 1 fehér lepedő, meg még néhány gyerek is ugyanúgy állt, akik nem akartak szerepelni, és nagy ritkán leszóltak hogy jajj de jó a dolguk nekik ott fönn stb. Nagyon nagy sikert arattak. :)

Vagy lerágott csont, de szerintem jó: öltözzetek be hippiknek (esetleg a Hairből előadhatjátok az asztalon táncolós jelenetet), mesehősöknek, lányok pompomlányoknak és a fiúk focistáknak, vámpíroknak, vérfarkasoknak, a fiúk lánynak a lányok fiúknak, tanároknak,hírességeknek, Túró Rudiknak :D

2012. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!