Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsangkor? 12 éves...

Mi legyek farsangkor? 12 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz, de nem tudok jó ötleteket.. Ötleteket kérek! ( de ne ovis ötlet legyen)Ezek eddig az ötleteim: Jósnő, szellem lány. És ne boszorkány mert az tavaly voltam.

2013. jan. 17. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ötleteket!!!!!! :)
2013. jan. 17. 14:02
 2/11 anonim ***** válasza:
vámpír:D
2013. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
szabadnapos űrhajós
2013. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
81%

Kutya :D annyi lenne a dolgod,hogy egy fehér polóra fekete pöttyöket ragassz. :)

Vagy fölvehetsz egy polót,amire ráirod,hogy "jelmez"

[link] innen a festő jó ötletnek tűnik.:)


Sok sikert! :)

2013. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Spanyol lány,(piros fodros szoknya, a hajadba/csuklódra/kezedbe egy rózsa) angyal (szép fehér ruha, és egy glória), ördög (mondjuk miniszoknyás?;)) Barbi (szőke paróka, és valami nagyon "trendi" ruci, plusz ha van egy játékkutya) Kleopátra (na, jóóó ez kicsit bonyolult, inkább nem írom le xD) hercegnő (na, figy ez nem ovis!! ha nem ilyen öt évesnek ruhát veszel fel, hanem valami szép estélyit, és egy normális tiarát, akkor oké! vagy ha lazítani akarsz a szabályokon, akkor miniruhát is felvehetsz...) hippi (;)) nyuszi (nem kezeslábasra gondoltam...) nővér, Sponygya bob!! [link] 17. századi vámpír (fűzős ruha, csigába sütött haj, már ha van olyan hosszú hajad, és egy vámpír fog, amit minden második jelmezboltba találsz) rock star ( fantáziádra bírom! :)). Elég jó ötletek?:D Majd írd meg végül mi leszel.:)
2013. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 18. 18:51
 7/11 anonim válasza:
Legyél hűtő:karton és fesd le..
2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
legyél fal
2013. jan. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A jósnő szerintem is egy jó ötlet, meg a vámpír is. ( Kivéve, ha Bella lennél-- mint vámpír- az nagyon nem. :D ) Lehetnél hippi esetleg. Az annyira nem nehéz jelmez. :)
2013. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Legyetek az egyik barátnőddel ikrek!

csak pár egyforma cucc kell hozzá!

2013. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!