Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Nincs jelmezötletem, pls...

Nincs jelmezötletem, pls help! (? )

Figyelt kérdés
Téma: film. 13 éves vagyok, lány, szőke hajjal, és nincs jelmezötletem. Segítség! Plusz ha valakinek nagyon tele van a tartálya ötletekkel a szintén szőke hajú barátnőmnek sincs még jelmezötlete. Fontos hogy valami színésznő, híres arc legyen, ez a farsang témája. Előre is köszi. :)

2013. jan. 22. 16:51
 1/2 anonim válasza:
Elsőre Marilyn Monroe és Pamela Anderson jutott eszembe, bár 13 évesen nem tudom,mennyire ideális az ő bőrükbe bújni :D Aztán még ott van Hannah Montana, igaz már egy kicsit ciki szerintem. Dr Szöszit egy plüsskutyussal a táskában jól el lehetne játszani. Vagy a barátnőddel együtt alakíthatnátok az Olsen-ikreket :) Ha még lesz valami ötletem, írok.
2013. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:

A jelmez egyik lényege a ráismerhetőség( az álcázáson túl)

A hírességre hajtani azért nehéz eset mert előfordulhat több egyforma vagy hasonló jelmez ami nagyon égő lehet.Olyan hírességet érdemes tehát választani aki vagy 1. nem a legfrissebb 2. nem legesleg kategória.3 nem valós személy

Egy farsangi jelmezbál nem szorítkozhat kizárólag színésznő hasonmások szaporítására

Ezekből a megfontolásokból kiindulva javasolom, hogy alakítsd például Fionát,Shrek nőjét.Egy kis zöld festék,vörös haj,kitömött idomok és kész.Vagy hasonló fergeteges álcázást valósíts meg.Semmi képen ne akarj Lady Gaga vagy más szörny tini utánzata lenni, szerintem nem jönne be senkinek.

2013. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!