Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Festőművész farsangi jelmezhez...

Bekoka kérdése:

Festőművész farsangi jelmezhez van jelmezvers ötletetek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 20:05
 1/3 anonim válasza:

Bár művésznek nem nevezném magam, se a többieket, de azért be kell vallani: ahová jártam olajfestésre, illetve a festő ismerőseim között a kockás flaneling meglehetősen gyakori ruhadarab. Festéshez, utcai viseletnél nem. De tényleg jó abban festeni. Ha festékes lesz, jól beszívja, nem "mászik" át az esetleges további ruharétegekre.

Én fognék a helyedben egy kockás flanelinget, összefestékezném, farmer, és ennyi. Na meg ecset, esetleg még paletta. Sablon, de tényleg jellemző, amikor fest az ember. Amikor meg nem, olyan mint bármelyik másik ember.

2013. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, de a jelmezt már kitaláltuk. Most hozzá való versikére lenne szükségem. Sajnos ehhez nem találtam semmit, én meg nem vagyok egy nagy költő :)
2013. febr. 3. 10:13
 3/3 gungasam ***** válasza:

Kikeverem a színeket!

Ábrázolom a képedet!

Kiakaszthatod a vásznamat!

Ha legomboltad a díjamat!

(remélem elég humoros és nem túl hosszú)

2013. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!