Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi legyen a szalagavatón, ha...

Mi legyen a szalagavatón, ha apám nem akar táncolni? Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Három hét múlva lesz a szalagvatóm,ami nekem eléggé fontos esemény.Lesz az osztálytánc után egy keringő a szülőkkel (lány vagyok,apámmal táncolnék),de ő nem akar és nem is tud táncolni.

Arra gondoltam,hogy felkérem az ofőmet helyette,aki férfi,hogy azért ne legyen ciki,hogy nem táncolok senkivel.

Nem akarok konfliktust apámmal,mert eléggé ideges lesz,ha felhozom a témát.Nem tudom,miért,kényszeríteni meg persze nem lehet erre.

Osztályfőnök vagy csak kérjek fel egy idegent vagy senkivel se táncoljak? Hogyan lehetne ezt megoldani?


2013. jan. 28. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bármelyik férfi rokonodat is megkérheted.
2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Apámon és anyámon kívül nem jön senki,csak a nagyanyám a szalagtűzésre.Élnek a nagyapáim,de ők sajnos betegek és nem tudnak táncolni.Más férfi rokonomat meg nem hívom/hívtam meg.

Az ofő rossz ötlet lenne,mert tényleg nem tudok mást! (sztem bevállalná,mert amúgy jófej,de kicsit nem tudom...érdekes lenne)

2013. jan. 28. 21:04
 3/18 A kérdező kommentje:
Fiú tesóm meg nincs,sajnos.
2013. jan. 28. 21:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnök is jó ötlet, de felkérheted egy osztálytársad fiúrokonát is, például, aki a barátjával táncol, felkérheted az apját, vagy, aki az apjával táncol, felkérhetnéd a bátyját. :) Még jó is kisülhet belőle.
2013. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Én is ettől parázom, pedig 11.-es vagyok. A nővérem, aki most lesz 19, ő tudott táncolni apával. De én már nem, mert meghalt. És elképzelésem sincs, mit.lehetne tenni. Én ezért.szerintem nem is fogok.táncolni.


De a válaszok engem is érdekelnének. Tudom, ez nem igazán tartozott ide, és nem tudtam igazi választ adni, amiért 1000 bocsi... :/

2013. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sokan pl. anyjukkal táncoltak, tudom hülyén néz ki, de kit érdekel? :D
2013. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom,akinek nincsen apukája,de azzal nem lehet mit csinálni,nekem is van ilyen osztálytársam :(


De szerintem meg fogom kérni az ofőt,valahogy nekem ő jutott először eszembe,mert mindig panaszkodik,hogy nincs kivel táncolnia,mert nincs lánya (:

2013. jan. 28. 21:10
 8/18 A kérdező kommentje:
Anyám meg táncolna,dehát az meg érdekesen nézne ki,mást nem majd egyet az ofővel egyet meg anyámmal lejtek :D
2013. jan. 28. 21:11
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan van ilyen szokás, hogy a szalagavatón az apukával kell táncolni? 29 évet leéltem, de az életben nem hallottam még ilyesmit.
2013. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is meghalt apam, es en is izgultam emiatt, de nem volt semmi gond. Kerd fel az ofod, de ha esetleg nem talalod a tumultusban akkor se ess ketsegbe, menj oda a csaladodhoz. Ezt a masik valaszolonak is uzenem, ott lesz vagy 120 tancolo, a kutya nem nezi mar akkor, hogy ki mit csinal, mivel ez nem is a musor resze, csak egy hagyomany/gesztus az edesapak fele. En odamentem a csaladomhoz, gratulaltak, nevetgeltunk, fotozkodtunk, senkinek nem tunt fel, hogy en tancolok-e eppen akkor. (meg nekem sem :D )
2013. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!