Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangon a kiscsoportosoknak...

Farsangon a kiscsoportosoknak is be kell öltözni? Nálatok hogy van az oviba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kis csoportban nem volt kotelezo, középsőben mar igen.
2013. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egybe van a farsang minden csoportnak,nem kötelező beöltözni,de nagy élmény a gyerekeknek,általában senki nem marad ki.

Bölcsisek is szoktak csatlakozni,imédnivalóak.

2013. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de a gyerekek általában nagyon élvezik. Nyafogó gyereket csak akkor láttam, amikor cuki, de kényelmetlen jelmezt akartak a gyerekre erőltetni a szülők. Tetőtől talpig bundában mint kismackó, a szegény gyerek meg reggel 9-kor már csatakos volt, vagy robotnak, dobozba kényszerített gyerek, aki leülni sem tudott.


Ilyenkor jobb valami kényelmes, a kislányok imádnak hercegnőnek, tündérnek öltözni, néhányan állatnak, a kisfiúk meg valami szuperhősnek. Ha a gyerek nyűglődik, a focis jelmez is megfelelő, egy póló valami számmal, kisgatya, kap egy labdát, és jelmezben is van nem lóg ki, de nem kényelmetlen sem.

2013. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben nem a "kötelező" a lényeg... ez egy buli a gyerekeknek, kinek jutba ilyen eszébe, hogy jól érezni magát kötelező-e vagy sem??
2013. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szülőnek nyűg,kiadás.

De a gyerek élvezi,már 3 évesen is,és ez a lényeg.


3 évesen nyuszinak öltözött,utána hetekig nyuszis estimesét kellett mondanom,ő volt a főszereplő a mesében. Megérte 4 napig minden estét varrással tölteni :)

2013. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem kötelező,de az tény hogy a gyerekek jól érzik magukat!

(És általában, "azért" minden gyereken van jelmez)

3 évesen a lányom boszorkány volt ,most 4 évesen méhecske!

De ha kreatív és ötletes vagy (meg persze van időd)otthon is készíthetsz neki valamit,ezt az óvonénik jobban szeretik (legalábbis itt)!

Itt Szabolcs megyében aznap szól nekik a zene az oviban,táncolnak ,játszanak versenyeket rendeznek neki,kisebb nyeremények vannak, aznap nem is fektetik le őket ,egész nap buliznak!

2013. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lányom 3 évesen öltözött be először, akkor ő szellem akart lenni, nagyon jó lett a jelmez a sógorom csinálta meg neki nagyon jóra mert ő már egyszer csinált ilyet.

És élvezte a napot egész nap jelmezben volt, szerencsére sikerült azt elérnünk hogy hazafelé menet vegye le mert tudom hogy akkor hatalmas nagy tócsák voltak kint és persze sár meg latyak hegyek.

A fiam 4 évesen öltözött be először, 3 éves korában kimaradt ebből egy hosszú betegség miatt, azt tudom hogy amikor 4 éves volt kalóz akart lenni, és meg is kapta azt a jelmezt.

Nem volt semmibe, kapott egy szakadt inget, egy kardot, egy szemkötőt, meg a fejkendőt, és egy rongyos farmert adtam, még akkor rá.

2013. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!