Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Nagyon butan fogunk kinezni...

Nagyon butan fogunk kinezni farsangi balon ha a baratnom ferfinak, en pedig nonek oltozok be?

Figyelt kérdés
Nem tudtunk jobbat kitalalni...

2013. febr. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, mennyire jók vagytok benne :D

De... kit érdekel, bután néztek-e ki? Ez farsang, belefér egy jó kacagás :) Nem kell tökéletesnek lennetek a jelmezetekben :) Szerintem.

2013. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a farsang lényege, lehet hülyén is kinézni.

Szerintem semmi baj nincs ezzel az ötlettel.

2013. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ha férfi lennék semmiképp nem öltöznék be nőnek. Ilyen helyeken fotókat is készítenek telókkal, nem lenne előnyös, ha egyik nap a saját fotód találnád a napi ratyi rovatban valami honlapon. De facebookon se... Te pl. felvennél valakit dolgozni, akit nőnek öltözve láttál? Az nem fogja érdekelni az átlagot, hogy farsang volt. Szerintem bármi másnak jobb beöltözni! Inkább kerüld a félreérthető helyzeteket, mert sok ám a rosszindulatú ember a világban!
2013. febr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!