Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Heavey Metal-osnak szeretnék...

-Gál Krisztián- kérdése:

Heavey Metal-osnak szeretnék beöltözni, de nem tudom, hogy hol találok olyan szerkót?

Figyelt kérdés
[link] Valami ilyesmi.
2013. nov. 28. 17:26
 1/5 anonim válasza:
Fellépésre lenne vagy mert ezt a stílust szereted? Szegecses csuklószorítót/zenekaros pólót bármelyik rocker boltban lehet kapni. A szekrényből meg lehet előkerül még fater régi bőrkabátja is és ha szerencséd van a mérete is passzol. Arcfestés az egyszerű (kezdek arra gondolni, hogy valami fellépésre kell) ilyen fényes csillagokat meg tüskéket szerintem alufóliából feltéve ha valóban fellépésre kell.
2013. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Úúú bocsi csak most figyeltem a kategóriát :D Ez esetben az értetlenkedős részt hagyd figyelmen kívül :D
2013. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, nem lehet szerkót kölcsöbözni, boltból.?
2013. nov. 29. 18:18
 4/5 anonim válasza:
Boltból biztos nem, de vannak külön erre a célra kitalált ruha kölcsönzők. Nekünk annak idején a táncruhák is egy ilyenből lettek kölcsönözve. Próbáld meg egy ilyen kölcsönzőbe hátha akad :D
2013. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi;D
2013. nov. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!