Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Hogy lehetne megcsinálni ezt...

Hogy lehetne megcsinálni ezt a sminket?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még messze van a farsang, de kellene segítség a sminkben. Andy Biersack-nak szeretnék öltözni. (lány vagyok)


[link] aki még nem látta itt a kép! :)


Előre is köszi!



2013. dec. 2. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp tust használnék.
2013. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Valami világos alapozó meg ahogy előttem mondták tus(de lehet,hogy lehet kapni valahol arcfestéket is amit külön ilyen maszkokhoz találtak ki.Szerintem nézz szét a boltokban)

Én amúgy a helyedben próbálnék vízálló sminket keresni,hogy nehogy leolvadjon rólad:)

2013. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gungasam ***** válasza:
Egy kis liszt és sok korom.
2013. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék sminkeshez.


Kb 3 ezerért megcsinálja profin és akkor nem én kenem el a sok terméket bénázva, hogy utána úgy nézzek ki mint egy bohóc.

Hanem tutira jó lesz az eredmény.

2013. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BaranyaiLaura válasza:
szerintem használj szemceruzát, de a tus is jó :)
2013. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez voltam. Rohadt jo lett. Fekete puder arra tus de szemceruzaval megvazolhatod. A fejedre azok az izek es ruzs. Azt hittem csunyabb es nehezebb lesz. Halal egyszeru volt:)
2015. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!