Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek farsangon?

Zsoxi kérdése:

Minek öltözzek farsangon?

Figyelt kérdés
Lassan 14 éves lány vagyok. Hosszú, sötétbarna hajam van és barna szemem. Szeretnék valami nem túl gyerekesen beöltözni, de még nem jutottam semmire. Lécci segítsetek!! :))

2014. jan. 14. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ördög, angyal, istennő, reneszánsz illetve barokk hölgy, Harry Potter vagy bármilyen más film szereplő, szurkoló lány, balerina.

Kevésbé "lányos":

-Harcosnő

-Amazon XD

-Vadász (ne a maiakra gondolj)

Esetleg különböző kultúrák viseletébe: India, Kína stb.

Sok sikert! :)

2014. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tűzoltó? Az vagány, és nem gyerekes , se megszokott egy lánytól.
2014. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket :)) a tűzoltós valahogy nem én vagyok de azért köszönöm :)))
2014. jan. 15. 18:30
 4/7 anonim válasza:

Egyszerű a dolog, nézd meg jelenleg mit kedvel a korosztályod.

Öltözz az egyik példaképednek aki ép menő köztetek(sztárra gondolok) és tuti lesz a siker.

2014. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) de osztályszinten hírességeknek fogunk beöltözni és szeretnék valami mást :) de azért tényleg köszönöm :)
2014. febr. 2. 18:45
 6/7 anonim válasza:
Legyél íjász XD az jó szerintem, és nem is olyan fiús
2015. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előző vagyok, lemaradt a vége


könnyű megvalósítani, igazából ami fontosabb az az íj, csak vigyázz hogy ne legyen felaljzva, mer' az má' "közbiztonságra fokozottan veszélyes eszköz"

2015. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!