Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsangon?

Mi legyek farsangon?

Figyelt kérdés

középiskolai farsang, 11.-es vagyok, lány.


gondoltam arra, hogy macska leszek: láttam már sok macska sminkes videót és könnyű jelmezt beszerezni, csak egy macskafül kell és egy macskafarok. viszont sokan lesznek macskák a suliban, akik sokkal vékonyabbak nálam, szexibbek, nekik jobban fog állni... én molett vagyok.


van valami ötletetek, amihez nem kell sok pénzt költeni,könnyű elkészíteni, és jól állna egy molett lánynak?


2014. jan. 30. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Csillagfejű csavarhúzó. Sárga kartonból csinálj egy csillagot amit fel tudsz tenni a fejedre. Már csak egy kis spárgára köss pár csavart. Így csillagfejed lesz, de csavart is húzol. Ötletes. Nem?
2014. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

haha :D ismerem ezt a viccet :D


valami normálisat kérek! :)

2014. jan. 30. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Görögdinnye.
2014. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hippi.

Könnyű ruhákat összeválogatni + felcsavarsz egy kendőt és a fejedre kötöd oldalasan,vagy egy nyakkendőt...:)

2014. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :) csak sajnos van egy-két hippi a suliban, és az egyik tuti személyes sértésnek venné...:/
2014. febr. 1. 09:59
 6/6 zsoltiko válasza:
Garfield. Kell egy csikos pulcsi meg egy csikos harisnya farkincának
2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!