Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyen a farsangi jelmezem?

Mi legyen a farsangi jelmezem?

Figyelt kérdés

Az osztállyal egy múzeumos sztorinak öltöznénk be,és mindenki valamilyen történelmi személy/ismertebb karakter lesz,de nekem még nincs jelmezem :/

Olyan női történelmi személynek kellene beöltöznöm,hogy tudjak majd táncolni is abban a ruhában,és lehetőleg könnyen összedobható legyen.

Lesznek az osztályban olyanok,mint kleopátra,indián,ősember,stb,de én nem tudom mi legyek...

Remélem tudtok segíteni,ha igen,akkor előre köszönöm (:



2014. febr. 7. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyél Sissi hercegnő


[link]

2014. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,jó lenne,de gondolom ilyen nagy szoknyában nem tudok hip hopot táncolni... de azért köszi (:
2014. febr. 7. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Jeanne D'arc jutott eszembe, mert ő egy ideig férfinek

álcázta magát és úg harcolt, ezért vehetsz föl nadrágot, amiben tudsz táncolni is.

Alufóliából csinálsz páncélt, egy nadrág, kard és már meg is vagy.

2014. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pocahontas!
2014. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mitológiai alak nem lehet? mert akkor öltözhetnél ismert római vagy görög istennőnek.
2014. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek (: valahogy hozzám egyik sem illik,de azért köszönöm... (:
2014. febr. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!