Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Hogy csináljak egerek a...

Hogy csináljak egerek a sajtban jelmezt? Vagy csak egér a sajtban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nézd, hátha itt találsz ötletet:


[link]

2014. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom de hogy mik kellenek hozzá meg hogy hogy csináljam azt meg!
2014. febr. 9. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy sárga "poncho"-szerűséget csinálnék - lényegében egy váll-szélességű és a válltól a térd alá érő ruhaanyag, aminek a közepébe kell egy fej-szélességű lyuk kerül, és a hatás kedvéért még további lyukakat lehet vágni (például hátul a fenék magasságában is, hogy egy egérfarkat - szürke, vastagabb fonalat - lehessen kilógatni) illetve festeni.


Egérfüleket kartonlapból alakíthatsz ki, ezt valami szalaggal vagy gumival a fejre rögzítheted.

2014. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. febr. 9. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor 10 éves voltam, anyukámmal megcsináltuk a jelmezt. Nagy sikert aratott :) Mi szivacsból csináltunk, lyukakat vágtunk bele, temperával festettük be. + még anya egy szürke sapira rávarrt két nagy fület és a sajt hátújából kilógott egy kis fark. Első lettem vele, még alsós voltam és kicsi, a tanítónénik imádtak... :)
2014. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!