Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyiket válasszam karácsonyra?

Melyiket válasszam karácsonyra?

Figyelt kérdés
Apa mondta, hogy kapok egy laptopot mert a nővérem is, de látom rajta hogy nagy teher lenne neki, szóval arra gondoltam hogy lemondok róla, és majd jövőre kérek azt, most meg babzsákfotelt meg egy ketrec-terrárium szerűséget 2 egérrel. Melyiket válasszam? 15/L

2013. nov. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazán kedves dolog tőled, hogy figyelembe veszed a szüleid anyagi helyzetét. Ezt nem sok fiatal teszi meg. Ha tényleg nagy teher lenne most a laptop, akkor szerintem válaszd a kisállatot meg a fotelt.

A nővéred biztos megengedi majd, hogy néha használd a laptopot, amíg nem kapsz te is egyet.

2013. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az egereket válaszd, ők is vannak annyira szórakoztatóak ,mint egy laptop
2013. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kisállatokat válaszd.
2013. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként van két számítógép, egy jó meg egy régi képernyős, és eddig az volt hogy mindig a tesóm volt ott. Így most az olyan lesz, mintha az enyém lenne, mert apa ritkán használja, és egyenlőre még nem hordoznám, szóval felesleges lenne. Az egereket meg anyától kapnám csak az a ketrec aminek üveg az alja, drága. Attól félek hogy nem fogom-e megbánni és irigyelni a nővéremet.
2013. nov. 20. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép tőled, ráadásul én személy szerint jobbnak is tartom. :)
2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy inkább patkányt kérek.
2013. nov. 20. 18:17
 7/7 anonim válasza:
2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!