Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mitől lesz ötletes egy jelmez?

Mitől lesz ötletes egy jelmez?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallani, hogy "legyél egyedi, ötletes" - de hát baxxameg, mitől lesz ötletes?


Most attól, hogy valami, ami nem jön szembe egy jelmezbálon?

Vagy a kivitelezéstől?

Vagy attól, hogy semmi se, és akkor az a nagy valami?

Mármint ha pl valaki orvosnak, nővérnek, vagy macskának kutyának öltözik?


A f##om kivan már ezzel, hogy a sok fanyalgó mindenre rámondja hogy "nem ötletes" de azt már nem mondanák meg, hogy akkor mi az ÖTLETES.


2014. febr. 13. 18:53
 1/6 anonim válasza:
Az az ötletes, ha nem öltözöl olyannak, ami majd tucatszám jön veled szemben a farsangon. Ennyi, és gondolom arra is gondoltak, hogy ha saját magad készíted, akkor az is ötletes, mintha egy tucatjelmezt veszel meg. Például én csináltam saját magam méhecske jelmezt kislányomnak, sárga nadrág és póló, szigetelőszalaggal becsíkozva, celofán szárnyakkal, fullánkkal, csináltam sárga fekete csíkos csápot, összességében nagyon aranyos lett, sokkal eredetibb, mint a többi kislány, akiknek vettek egy olyan tucatjelmezt, ami egy fekete ruhás kislány szoknya, meg valami felső, de semmi köze a méhecskéhez. Szerintem ez az ötletes, de főleg az, ha nem a 100. pókember, vagy hercegnő vagy.
2014. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi második válaszoló :-) ez a méhecske tökre cool ötlet és végre valaki, aki legalább közelít a problémához - azok a gáz tucatjelmezek valóban igénytelenek.

Most már csak a többi osztálytársammal kell valamit kitalálnunk.

Szerinted ha mondjuk középkori várnép leszünk, azt ötletesnek minősítik?

2014. febr. 13. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ötletes, ami egyszerű és az adott jelmezzel kapcsolatban nem arra számítanak, amire az átlag gondol. (Első válaszolót csak kiegészítve.)

Igen a középkori várnép ötletes lehet, ha vagy nem a tipikusan mindenki által ismert várnép szereplőket választjátok ki, vagy a jellmezeket olyan anyagokból magatok készítitek, ami vicces, vagy bizarr, vagy egyedi.

vagy csak egy ötlet: öltözzetek lovagnak, de valaki az egyik karja, valaki a másik, valaki a sisakja, valaki a kardja, valaki a lova eleje, valaki a hátsó fele...:-) (persze mindenkinek más a humoros)

2014. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy volt osztálytársam anno fogkrémnek öltözött, az se volt épp a szokásos:) meg is nyerte:)
2014. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletek, a várnéphez valamit lehetne kötni, mondjuk tanáraink egy tipikus, de nem sértő tulajdonságát, a fogkrém is tetszik, köszike! :-)
2014. febr. 14. 01:09
 6/6 anonim válasza:
Nagyon ötletes, amit kitaláltál! A tavalyi méhecske után, idén hernyó lesz a kislányom, most is mi varrtuk a jelmezt, és pont azért találtam ki, hogy ne ő legyen a 100. hercegnő, meg katica. Mindenki nagyon meglepődik, mikor mondja, hogy hernyó lesz, szerintem tetszeni is fog mindenkinek. Jövőre törpilla lesz, abból sem találkoztam még sokkal. De ti is beöltözhettek törpöknek, meg hókuszpóknak, meg ilyesmi, bár nem írtad, hogy hányadikosok vagytok, de a lovagos is jó ötlet! :-)
2014. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!