Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Részegnek szeretnék öltözni...

Részegnek szeretnék öltözni farsangkor, elég eredeti?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, még elég korai, de nekem mindig túl későn jutnak eszembe a jó ötletek. De most végre van egy saját jelmez, amit én találtam ki egyedül, sehonnan sem loptam, sajátom. Valamiért eszembe jutott, hogy még senkit sem láttam részegnek öltözni, úgyhogy miért ne lennék és az első?

A kivitelezés egyszerű: kell egy póló, amit kifestek sárgával meg ragasztok rá szintén sárga valamiket, hogy 3D-s legyen kicsit. És kész a lehányt felső! A hajam feltupírozom, egy lufikalapot veszek fel. Egy sima egyik szárán felgyűrődött farmer, fél pár cipővel. A sminket megcsinálom valami elfojt bulisminknek és kész is!

Szerintem ez tök jó, talán még viszek valami borosüveget a kezemben, de anélkül is elsöprő lesz!

Ti mit gondoltok? Beöltöznétek részegnek? Szerintetek jó az általam elképzelt kivitelezés?

Nyugodtan te is beöltözhetsz te is ennek, ha megtetszett, majd írd meg milyen volt, mit szóltak hozzá a többiek!

Még a végére hozzátenném, hogy farsangkor már 13 elmúlok, lány vagyok!



2015. okt. 31. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok sikert!

(Nem unod a kamu kérdéseidet?)

2015. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

(Nem unod a kamu kérdésekre válaszolgatást?)

2015. okt. 31. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első, aki ebbe öltözik... Sulimból már ketten is ebbe öltöztek tavaly.
2015. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:( Nem tudtam... De azért szerinted öltözhetek ennek?
2015. nov. 5. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne öltözz be. Legyél az!:D
2015. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha. Ha. Ha. Kár, hogy ha túl sok alkoholt vinnék a szervezetembe egyszerre, valószínűleg meghalnék, mert a hasnyálmirigyem (már amennyi maradt) nem bírná.

És tényleg röhögtem. Egy másik világban.

2015. nov. 7. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Mit flegmázol kiskirálylány??? Hol írtad, hogy valami bajod van? Vagy honnan kéne tudnom? Viccből írtam valamit, és így leronhansz. Szánalmas:D
2015. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!