Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » S. O. S mi legyek farsangkor?

Timea270 kérdése:

S. O. S mi legyek farsangkor?

Figyelt kérdés
Mi legyek farsangkor hamarosan lessz a farsangi buli az osztalyal nem tudom mi legyek ojan nehez valasztani kerlek segitsetek 11 eves vagyok tehat valami koromhoz illo kene! elore is koszonom

2015. febr. 6. 19:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
legyel csillagfeju csavarhuzo! :D vagy focista ha fiu vagy de a lanynak is megy :DD vagy pompom lany ha lany vagy , vagy josno :D vagytan mehecske :3
2015. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

legyel szimpla civil ember! :)


De ha szerinted tul gagyi akkor legyel karates :33 nem kell hozza csak egy feherkopenny es egy ov :DD vagy ballerina :D vagy kiralyno!Az en kislanyom a te korod kozelebe ezek volt! Meg a karates is :D ha lany vagy ezek ha pedig fiu vagy focista,karates vagy katona,az en fiam ez volt a te korod fele

2015. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lany vagyok
2015. febr. 6. 20:04
 4/16 anonim válasza:
legyel enekesno vagy macska :33 ha lany vagy megy meg a barbaba, josno,vagy hastancos :DD miliardni otlet van a vilagon :DD
2015. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
31%
Minek öltözz?Inkább vetkőz !
2015. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hahaha:)) ok de ez nem vicces hamarosan itt van tehat nincs nagyon idom
2015. febr. 6. 20:19
 7/16 anonim válasza:
Legyél csillagfejű csavarhúzó ' az én lányom amikor egy idős volt veled Barbie baba volt és első lett' persze azért lett első mert jólmegvolt tervezve a jelmez.De mikor 10éves volt pomüpom lány volt és 2.ik lett , volt egy évben focista is,mikor 8.ikos volt de akkor szervező volt és nem kapot helyezetett, mikor 12 éves volt nem volt a buliba mivel beteg lett de én neked a Barbie babat,pomüpom lányt ,focistát és még a jósnőt mivel az unokahúgom 11 évesen aval nyert' Ennyi :D remelem hasznos lesz a válaszom
2015. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 $pumika$ válasza:
Szerintem macska legyél vagy szörnyella (szörnyellának nem sokan öltöznek)
2015. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kossz mindenkinek a valaszt sok dolog jutott eszembe es mar tudom is koszi!!de azt mondjatok meg meg h mi az a csillagfeju csavarhuzo mert minden feleletnel latok egy csilagfeju csavarhuzot mi az??
2015. febr. 6. 21:27
 10/16 anonim válasza:
fejedre(homlokodra raksz/rajzolsz egy csillagot és egy csavart kötélen magad után húzol. én is ezt akartam írni
2015. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!