Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mi legyek farsangon?

Mi legyek farsangon?

Figyelt kérdés
17 éves goth lány vagyok.Azért kérdezem hogy mi legyek farsangon,mert van egy alapötletem,de az csak annyi,hogy valami színes szeretnék lenni.Azért gondoltam erre,mert az osztálytársaim nagyjából 4 éve nem láttak másban,csak feketében.Így gondoltam ez kissé meg fogja lepni őket meg minden.A lényeg igazából hogy viszonylag olcsón ki tudjam hozni.Ja,és nem vagyok túl magas,155 cm vagyok..illetve ha film,sorozatszereplőket is ajánlanátok akinek öltözhetnék azt is megköszönném!!:)

2016. jan. 8. 17:27
 1/5 anonim válasza:
törpe
2016. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Madárijesztő, tavasztündér, méhecske, ápolónő, királylány, robotlány, fáraó.
2016. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hippi. Az jó színes. :) napocskás/virágos hajcsatt, kissé bő, színes naci, buggyos ujjú, színes felső, és színes szandál/cipő. Akár egy színes harisnyát is felvehetnél szoknyával. Vagy napszemcsi is jól jöhet. ;) Színes hajpánt, hajgumi, baseballsapka. Akár befestheted a hajad, szép színes melírekkel. Vagy csak műhaj.

Lady Gaga? Egyik barátnőm az volt, műhaj, kicsit bolondosabb stílus. Nagy sikert aratott. :)

Sok sikert! Majd írd meg, mi lettél végül. ;)

2016. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mit szólsz a bohóchoz? Az elég színes, és lehet creepy módon is kivitelezni. :D

Amúgy de jó, nálatok van farsang... Nálunk sajnos nincsen, a gimi nem tudná megszervezni. :(

2016. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Én farsangon hippi leszek,az pont olyan amit te keresel :)rajtam egy bő ruha lesz(ami elég nagy rám,ugyanakkora vagyok mint te) és kötök a derekamra egy övet,hogy azért mégis álljon valahogy. A ruha kb. combközépig ér,de hogy tutira ne látszódjon ki semmi,veszek alá egy rövidnacit.Plusz nejlon harisnya,hogy ne fagyjak meg😀 mindenképp tegyél a hajadba,fej/hajpántot,kendőket,színes csatokat. Ha hosszú a hajad,az is jól nézhet ki ha különböző gyöngyöket fűzöl fel egy-két tincsedre😍 Ezek mellett,batikolhatsz is,én is kipróbálom. Ha szereted a szoknyákat,a legjobb döntés "hippiként" a farmer szoknya. Ha rászánod magad,szaggasd is ki😂 ja,és most próbáld meg kerülni a feketét😀 remélem tudtam segíteni! 13/L
2016. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!