Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Egyszerű farsangi jelmez...

Egyszerű farsangi jelmez ötletett valaki? 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Ovis farsangra szeretnék valami egyszerű jelmezt.Kölcsönözni nem szeretnénk mert ha nem veszi fel akkor potyára lett kölcsönözve.Én óriás polyás babára gondoltam.Te hasonló ötletem nincs sajnos!
2016. jan. 17. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer oviban szobalány voltam. Volt egy sötétkék ruhácskám, amihez anya egy fehér kötényt adott rám, meg csinált nekem ilyen fehér fejfedő szerűséget. :)
2016. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
virág? Kartonból nagy virág a fejére, alá zöld felső, zöld alsó, barna kiscipő :9 Szerintem cuki lenne :)
2016. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szolo : zold / lila / feher / szurke / barna polo-nadrag, ra pedig lufikat felfujni, es rakotozni a gyermekre.


lego : kartondobozbol kezeknek / labaknak kivagni lyukakat, befesteni a dobozt a gyerek kedvenc szinere, es lego formajura formazni ( lego figura is lehet igy, de lego epito elem is )


cica : valamilyen harisnyanadrag, cicafulek kartonbol egy hajpantra, cicafarok ( regi harisnyabol es vattabol, drotbol)


varazslo : kartonbol varazslo sapka, egy regebbi anyagbol nagy lepel a hatara


katica: fekete / feher harisnya, piros felso, piros also, a hatara pedig kartonbol fekete pancel fekete pottyokkel, fejere keszithettek hajpantbol es kartonbol csapokat

2016. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hercegnő? :)
2016. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nancika válasza:
Macska mondjuk fehèr vagy fekete ruhácska es karton fulek egy hajpanton
2016. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!