Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » SOS pls. Mi lehetnék farsangon...

Pillangó423 kérdése:

SOS pls. Mi lehetnék farsangon? 12/L (többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és szeretnék tőletek kérni néhány kreatív ötletet farsangra, de nem olyat, mint pl maci, kutyus. Ez egy felsős farsangi buli lesz jelmez versennyel. Ha van valami klassz ötletetek, és nem túl ciki, akár viccesebb, akár komolyabb, akkor nagyon várom a válaszaitokat. Előre is köszi!

2016. jan. 24. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zombi
2016. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Barátnőiddel lehetne csoportos jelmez:

[link]

2016. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
#2, ez eléggé ízléstelen, és nem hinném, hogy egy általános iskolában tolerálnák.
2016. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Vámpír, orvos, valamilyen filmsztár.
2016. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetnél parasztlány, régen osztálytársam az volt. Szerintem az ilyen plüss jelmezek, pl maci túl gyerekesek 12 évesnek, az inkább óvodába. Rendőrlány is lehetnél. Én szellem voltam anni, csak egy lepedő kellett, amit a farsang felén le is vettem. A legegyszerűbb.
2016. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Pont az lenne ennek a lényege hogy SAJÁT ÖTLET alapján öltözöl be! És ha megkérdezi valaki(mindenki ezt fogja kérdezni!) hogy miért öltöztél be örömlánynak, akkor azt válaszolnád hogy azért mert a gyakorikérdéseken ezt javasolták és majd ha nagy leszel is ez akarsz lenni???????
2016. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%

Szia! :)

Csak egy ötlet: valamilyen filmes cosplay? (Vmelyik film szereplőjének öltözöl/öltöztök be.)

Egyébként: sok sikert!

(Most eszembe juttattad, hogy nálunk ötödikben volt utoljára az a beöltözős, ,,igazi" farsangozás... Hüpp)

2016. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mi múlt évben öregek otthona voltunk nyertünk is vele
2016. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Rendőr,ördög,a példaképed talán..Én ördög leszek:)Pénteken lesz farsang nekünk:)
2016. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 piriiiii ***** válasza:
73%
Én egyszer kézen álló voltam és nyertem vele díjat. Ez azt takarja, hogy a lábaimon álltam, de az öltözékem azt sugallta, mintha kézen állnék. Zoknit húztam a kezeimre, amiket széttartottam a magasban, a lábam között meg lógott egy fej. :D
2016. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!