Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mik legyünk/ Mi legyek farsang...

Mik legyünk/ Mi legyek farsangkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 12éves lány vagyok, 5. Osztályos, (évvesztes),akinek a sulijában farsangot szerveznek. Elég bizonytalan vagyok, mert hát eléggé bizonytalan a döntés a diák önkormányzatunknál, hogy osztályos jelmezbe bújás legyen, vagy csak 5fős csoportos, legyen -e zsűri, vagy ne, legyen -e korográfia, vagy csak felvonulás és levonulás stb. Így hát a szüleink kezdtek el gondolkodni, hogy mik is legyünk. Az 1. ötlet az volt, hogy legyünk Smile-k, ,mivel elég egyszerű és megoldható, de egyben egyedi ötletek kellenek. A 2. ötlet a macska-egér ötlet volt, de szerintem ez elég dedós ötlet. A 3.ötlet a zongora billentyű volt, és valaki zongorázik, és ha pl. fehér billentyűt nyom, az összes fehér billentyű legugol, (valami ilyesmi), és ebben se vagyok biztos, hogy ez tetszene. Szóval valami olyan ötletet szeretnék, ami részben nekem is tetszik. De teljesen tanácstalan vagyok!!! Légyszi segítsetek!!! Rossz indulatú, gonosz, unatkozó, utálkozó emberek ne kommenteljék negatív érzelmeiket!!! Előre köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 27. 20:23
 1/4 anonim válasza:

Néhány ötlet:

-szőlő(vagy valamilyen bogyós gyümölcs)

-betűk

-számok

-cowboy, cowgirl

-billentyűk

2017. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Soha nem akartam beöltözni ezért mindig próbáltam hárítani a próbálkozásokat az osztályfőnöknő részéről.

Egy időben azonban nagyon rám szállt ez miatt én meg belementem, hogy beöltözök, aztán rájött, hogy önmagamnak akarok beöltözni :)

Piroska

Fuga

Csavarhúzó (cérnával húzod magad után a csavart)

Hidraulikus vezérkar

Tűzifa


Válogass kedvedre.

2017. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! További ötletek légyszi?
2017. jan. 30. 14:20
 4/4 Tokyo Ghoul Forever válasza:

Szia

nem tudom, hogy már volt e farsangotok vagy sem, de ha még nem, akkor írd be googleba, hogy találó farsangi jelmezek, gyerekeknek, a sushitól kezdve a nindzsáig mindent kiad :D

2017. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!