Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 8-os vagyok és farsangra...

@Bia kérdése:

8-os vagyok és farsangra keresek ötleteket. Arra gondoltunk az osztállyal, hogy vicces legyen, de ne túl égő. Van bármilyen ötletetek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 17:25
 1/10 anonim válasza:
Mi 19-en vagyunk. Palya Beának van valamilyen nők sokszínűségéről szóló száma, mi erre vonulunk be. Mindenki beöltözik (a fiúk is) lánynak. Lesz örömlány, stréber, 18. századi divatos hölgy, Sissi hercegnő, Orbán Viktor felesége (!). :D
2017. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Egyébként mi 23-an vagyunk...
2017. jan. 30. 17:41
 3/10 anonim válasza:

A Heathens c. számra(twenty one pilots) szerintem nagyon jó koreográfiát össze lehet dobni, a történet, ez a börtönös story is jó, és mivel ismert szám, a siker garantált és a produkció is egyedi. Össze is lehet vágni, és a második fele (másik szám)átmegy ilyen bulizós történetbe. Szerintem jobb is úgy, ezt ki lehet ötletelni, legyetek kreatívak! Sajnos én nyolc osztályosba járok és alsóba se volt már farsang. Majd írd meg mik lettetek

Hajrá! :D

2017. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
*sajnos én olyan nyolc osztályosba járok, ahol nincs*
2017. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ötödikben egyébként csináltunk egy óráisi sárkányt, amibe mindenki belefért.
2017. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én a hármás válaszoló ötletét nem nagyon adom, mert 2016 halloweenjén szinte mindenki Harley Quinn volt, szóval szerintem ez nem eredeti ötlet :/ de ti tudjátok.
2017. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért köszi :) majd minden féle képpen megírom, hogy végülis mik leszünk... addigis várom az ötleteket...
2017. jan. 30. 23:33
 8/10 anonim válasza:
Jaaa, nem úgy, hogy a filmhez kapcsolódóan. Az elég "elnyúzott" már. Nem is láttam a filmet. Csak a klippben a sárga ruhás rabok és a börtönőrök "fogtak meg".
2017. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi sitteseknek öltöztünk. Aki akart beöltözött aki nem nem. Fekete fehér csíkos ruhát meg sapkát húztak,a lábakon meg kezeken bilincs és lánc volt. Mi megnyertük anno :)
2017. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) volt 1-2 ötlet ami tetszett, de sajnos az osztályközösség leszavazta... :( ha van még ötletetek, akkor örömmel hallgatom :)
2017. febr. 1. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!