Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnőmnek lánybúcsút szervez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek lánybúcsút szervezünk. Arra gondoltunk, hogy valami vicces feladatot kellene kitalálni számára, amiket végre kell hajtania. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen fogjuk ünnepelni, ha ez segít picit. Én teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit lehetne kitalálni.
2011. márc. 23. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ő ezt szeretné? Mert elég kellemetlen lehet, ha ő simán csak egy "beülünk valahová, és jól érezzük magunkat"-ra gondolt, te meg előállsz ilyesmivel...
2011. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
Mindenképpen ó ötlet lenne szerintem egyszínűbe öltözni mondjuk...vagy akár nyuszifület hordani...de a rózsaszín héliumos lufi a csuklón is jó ötlet,így mindenki tudja hogy eggyütt vagytok.ráadásul a pasikat is vonnza...legalább így utoljára...
2011. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a petrezselyem árulás tetszik... keress rá a neten...
2011. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is most szervezik, persze a részletekbe nem avattak be :)

De pl. sok esküvői magazinban vannak ötletek lánybúcsúhoz, meg ha google-be beírod biztos ad jó ötleteket!

Nem tudom mikorra kell, de nekem április végén lesz, ha még aktuális megírhatom mi volt.

M

2011. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ilyen feladatok voltak (egyik barátnőm lakásán leptek meg):

-5 perc alatt kellett felporszívózni, palacsintát sütni, gyereket tisztába tenni.

-tesztre válaszolni (a férjemről voltak kérdések pl.melyik kötelező olvasmányt olvasta el? ha rontottam, akkor kellett húznom vállalások közül pl.ágyba reggeli, lábmasszírozás... amiket a férjem kapott meg, és válthatott be)

-utcára kimenve szerelmet vallani egy szobornak előre megadott szavak használatával (pl.ráspoly)

-utcán srácoktól írásban üzenetet kérni, meg aláírást


a végén kaptam konyharuhát, amire ráírták, hogy jól vizsgáztam, férjhez mehetek. (lehet kötényt is adni, vagy pólót, amire rányomtatják: ELKELT)

2011. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aktuális írj privátot-nekem két napja volt :)
2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!