Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Milyen messzire lehet menni...

Milyen messzire lehet menni kirándulni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Állítólag már április eleje óta a Balatonon gyülekeznek sokan (EZT TETTÉK SZÓVÁ A MÉDIÁBAN, HOGY SEMMIKÉPPEN NE TEGYÉK!!!)


Láttam közterületeken fiatalokat "bandázni". Láttam kerékpározó felnőtteket/fiatalokat egymás közelében - és olyat is, hogy fiatal lány a lánnyal, fiatal lány a fiúval, stb.


ELMÉLETBEN LEGINKÁBB CSAK A LAKÓTERÜLET KÖZELÉBEN ÉRDEMES bevásárolni - meg egyéb halaszthatatlan dolog (kinek mi.)


Ui: ugyanis a Normafához kirándulókat is fokozottabban ellenőrzik és bírságolják - állítólag. NAGYON NEM AJÁNLJÁK MÉG A SZABADTÉRI GYÜLEKEZÉST - a napos, derült időjárás ellenére sem.

2020. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen messziről napon belül haza tudsz menni.
2020. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Elso . Duguljal mar el a hulyesegeiddel.
2020. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ahonnan még egy levegővel haza tudsz menni! :-) Viccet félretéve: maradj otthon, ezt a kis időszakot kibírod te is! Nekem is, mindenki másnak is rossz, de túléljük.
2020. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fabijoe válasza:
42%
Pi*93000 km, azaz a Föld kerületének fele, legalábbis a Földön. Onnan már hazafelé tartasz, bármerre indulsz.
2020. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A szokásos kerékpáros edzőkört kénytelen vagyok megtenni, ha nem akarok nagyon lepukkanni, ami olyan 50-60 km a hegyek között így tavasszal, nyár elején.

A lényeg, mihamarabb kijutni emberekkel zsúfolt lakóövezetből, kevésbé látogatott területek felé. Ott is nagyobb távolságokat tartok másoktól amikor elmegyek sétáló embrrek mellett. Nem megyek mások után sem kerékpárral 50 méteren belül.


Pontos helyet azért nem mondok, mert ha elolvassák mondjuk százan hogy az a rész kihalt és üres, akkor legközelebb mindenki odamegy. 😉


Nekem (és sokunknak) szüksége van időnként arra az emberektől távoli edzőkörre még így 65 évesen is,sőt megyek majd később is amíg érzem, hogy könnyen megy.


Másképp lepukkannék, leépülnék és olyanná válnék mint általában a 65 éves lepukkant öregek, ha nem tartanám magamban a jó kondíciót.

Ez éltet, ez tart fiatslon, mint ha most is 36 éves lennék. Ezt semmiért nem adom fel, mert az a leépülést, megöregedést és a véget hozná.

2020. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha valamikor megkapnám ezt a vírust, az biztos, hogy nem kerékpározás közben emberektől elszigetelten történne, hanem amikor vásárolni megyek a mások által is látogatott boltokba.
2020. ápr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Akár a Marsra...😂
2020. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!