Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » A húsvéti nyuszi fiú vagy lány?

A húsvéti nyuszi fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 10:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Gendersemleges. Majd eldönti, melyik akar lenni.
2021. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak egy húsvéti nyuszi van. Nekik nincsen csodarénszarvasuk mint a télapónak, ők csak ugrálnak. Több is van, sok fiú, sok lány, attól függ milyen színű rajta a masni :)
2021. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

A husveti nyuszi, ha lany ha fiu kerteszkedik tele van a kertje tavaszi viragokkal. O csak festi a tojasokat.Majd gyonyoru gyonyoru kosarajat fon a friss fuzfa agakbol. A szepen feldiszitett, viragos fuzfa kosarba teszi a tojasokat.

Nalunk nephagyomany fuzfakosaray kesziteni, feldisziteni tavaszi viragokkal es abba tenni a festett tojasokat.

Ma mar kihalt a nephagyomany es mar csak a husveti nyul nemenek kutatasan es azon valo hulye neveetesen szorakoznak a modern fiatalok/

2021. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisfiúk szerint, fiú, a kislányok szerint lány. Legalábbis ovis koromból ez rémlik. :-) Amúgy meg "szerintem", egyik ilyen, másik olyan, legalábbis, kiskoromban nekem a szüleim, azt mondták, hogy Jézuskából egy van, Mikulásból is egy van (vallásos család, tehát tudtam kik ők), a nyuszikból meg sok van. :-)
2021. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Szerintem dinoszaurusz lesz a helyes válasz 🙂✨
2021. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Elég "pihentagyú" kérdés. Ugyanis a húsvéti nyúl egy kitalált lény. A tavaszi megújulás, a szaporodás szimbóluma. A nyúl egy igen szapora rágcsáló. Ezért választották a HÚSVÉT szimbolikus, emblematikus megtestesítőjének. A tojások is a szaporodást szimbolizáják.
2021. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Majd eldönti, hogy mi akar lenni, ha felnő. Nekünk támogatni kell a nemváloztatásában IS !! :DD
2021. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!