Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mivel lesz a locsolás,és mit...

Mivel lesz a locsolás,és mit kértek cserébe?

Figyelt kérdés

márc. 30. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Locsolókannával. Fokhagymát, vöröshagymát, és krumplit várok cserébe pár hónap múlva.
márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kölnivel, húszezrest, de elfogadok eurót, dollárt, illetve utalással is kiegyezem.
márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tálca tojás ok.
márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Aki meg mer közelíteni aznap ilyen szándékkal nyakon öntöm én magam tömény macskagyökeres vizzel.
márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Boldogult ifjúságomban a csoportvezető Krasznaja Moszkva kölnivel abuzálta a csajokat. Az volt a kölnik „pálpusztaija”. Ha nem adsz egy húszast, meglocsollak. Aznap este nem egy kör sörre tudta meghívni a haverokat.

Én csak kisgyermekként locsoltam. Meg is utáltam. Annyi bajuszos, szakállas, ráncos öregasszonyt azóta sem locsoltam. Meg is kellett őket csókolni.

Szóval engem hagyjanak békén a csajok a tojásukkal.

márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tojást
márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Pálinkával. És azt kérem hogy ne hányjam ki mint tavaly...
márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!