Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mennyire szokás még locsolkodn...

Mennyire szokás még locsolkodni a fiatalok körében? Elmenjek-e meglocsolni ezt a csajt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon kedves a maga stílusában meg sokszor segített is nekem, de úgy különösebben nem vagyok vele kapcsolatba. Tudni kell róla hogy néha váratlan dolgok esetén hirtelen felindulású de szellemileg nagyon érett és még ahová mennék ott még 3 csaj van (testévrei, összesen 4-en vannak). Vajon elmenjek oda locsolkodni vagy csak leégetném magam?

márc. 31. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb nönek a locsolkodás borzasztó undorító szokás, bebüdösítik öket félrészeg valakik, szóval ha rám hallgatsz, nem riasztod el ilyesmivel teljesen magadtól.
márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Pontozzatok csak nyugodtan negatívan fel, de én boldogan fogadnálak a csaj helyében. Aranyos gesztus.
márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kölnivel mennék és józanul.
márc. 31. 12:27
 4/14 Thunderfairy ***** válasza:
62%
Mi régebben még be is zárkoztunk mintha nem lennénk itthon csak ne jöjjenek a locsolkodok. Soha se mentem én se locsolkodni. Mostan se tervezünk locsolkodokat fogadni.
márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ilyenkor illene azokat is meglocsolni akiket nem ismerek (testvérei)??
márc. 31. 12:34
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kedves gesztus lenne, akkor is, ha esetleg zavarba jönnének, mert nem számítanának látogatóra.
márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"de úgy különösebben nem vagyok vele kapcsolatba."

Akkor szerintem ne. Mifelénk szokás a locsolkodás, de családon belül és baráti körben. Nem jön boldog-boldogtalan.

márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már úgy értettem, hogy nem járunk, de hétköznapi szinten beszélünk. Félreértés ne essék. Bocsánat!
márc. 31. 13:14
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudjuk, ő hogy viszonyul a locsolkodáshoz. Van olyan lány, aki nagyon nem szereti. Szerintem hagyd ki a meglepetésfaktort, írj rá, kérdezd meg. Jelezd, hogy nem fogsz megsértődik, ha nemet mond. Akkor csak kellemes húsvéti ünnepeket kívánsz. Ha szívesen lát, akkor a család női tagjait is illik meglocsolni. Finom kölnit válassz, ne büdöset.
márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, csakhogy őket egyáltalán nem ismerem és ismeretlenül nem tudnék igazán meglocsolni senkit se.
márc. 31. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!