Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mi lesz a húsvéti menü és...

Mi lesz a húsvéti menü és milyen sütiket sütsz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:08
 1/7 anonim válasza:
Füstölt sonka, főtt tojás, uborka nyamíííí :D és sósrúd, vasutasszelet, meg amivel kínálnak locsoláskor :D
2012. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel itthon vagyok, nem a férjemmel, ezért a nagymamám menüjét élvezhetem: főtt és sima sonka, főtt tojás, csirke alakú töltött tojások, főtt kolbász. Ha mégis hazamegyek a páromhoz, nem lesz semmi, mert nem futja rá.
2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Utcsó:Hogy te milyen illúzió romboló személyiség vagy...


Tisztelt kérdező!

Főtt sonka,főtt tojás,sült szalonna,házi reszelt torma.

Nagylányommal kalácsot szoktunk sütni,amit nagyon imádunk.Gyümölcskenyeret,mondjuk ez nem nagyon megy,de sógornőmnek igen,majd ő hoz.:-)

Sajtos pogácsa,méteres,gyümölcstorta.

Meg a család specialitása a gesztenye bomba,ez nálunk már hagyomány gyerekkorom óta,minden ünnepen van.

Amúgy a csald váró menü,meg általában húsleves,töltött csirkecomb,krumplipüre,rizi-bizi,meg a sali hozzá.

Cakkompakk ennyi.Ha kell valami fincsi recept kérdezz nyugodtan.A töltött csirkecombomat merészen ajánlom isteni finom.

2012. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi hármaska nagyon jól esett a szívmelengető hozzáállásod!
2012. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindhármotóktól kérdeznék:

a vasutas szelet, a csirke alakú töltött tojás, és a csirkecomb töltelékének receptjét.Köszi!

2012. márc. 30. 19:25
 6/7 anonim válasza:
Bocsessz én nem tudom, mivel csak eszem xD
2012. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Húsvéti menük:

[link]

2012. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!