Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » A Húsvét sem olyan már mint...

A Húsvét sem olyan már mint régen, vagy csak nekem tűnik úgy?

Figyelt kérdés
Régen apummal elindultunk locsolkodni délelőtt és este értünk haza,anyumhoz is jöttek vagy 10-15en locsolkodni,most meg már alig tartják,3-4 helyre elmegyek és ennyi. ti is voltatok így ?? miért van ez ?

2012. ápr. 1. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

ez korhoz függö.


most akinek gyerek van és sok a gyerekes család ugyan így tesz. anyuka a lányokkal otthon várja a locsolókat.


de egy olyan család ahol tinik vagy felnöttek a gyerekek, az ismeretségi kör is nagy részt ebböl áll, így nem járnak locsolkodni. majd ha apuka leszel, megint kezdödik elöröl, és mehetsz évekig a fiaddal, a lányod meg a feleségeddel készülhetnek minden alkalommal.

2012. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi sosem engedtünk be a locsolkodókat, rokonok sem jöttek el, mert minek ezért autózni. Egyedül papámnak engedjük. H.lyeség még mindig a locsolkodás, szerintem elég kevés lány van, aki szereti
2012. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ünnep sem olyan már mint régen,sajnos.Változnak az idők,ez van...
2012. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Teljesen egyet értek! És ez szerintem nem azért van mert felnőttünk valamelyest, hanem mert mindenki megváltozott. Az emberek inkább elmennek valamilyen rendezvényre, vagy bezárkóznak otthon és nézik a filmeket, de tényleg csak nagyon kevesen mennek már locsolkodni. A legfiatalabbak sem mennek már. Más világ lett, de ugyan ez van tényleg minden ünneppel. A Karácsony is már csak formaság és puszta pénzköltés, semmi szeretet nincs benne...
2012. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amúgy azt , azért megsúgom hogy általában délben vége van a locsolkodásnak, este nagy hülyeség volt bárhova is menni.
2012. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!