Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mi lehet ajándékozni egy...

MmT kérdése:

Mi lehet ajándékozni egy fiúnak diplomaosztóra?

Figyelt kérdés

a mérnök tesómról van szó. nyaklánca, karlánca van. órát nem szeretnék úgy, h ő nincs ott. a nyakkendőre is gondoltam, de annál jobb lenne vm komolyabb. műszaki kütyüt sem akarok, mert az nem maradandó.

Liúk, Ti minek örülnétek? Lányok, anyukák, Ti mit vennétek?


2012. febr. 29. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egy szép tollat, amibe belegravíroztatod a nevét? Vagy egy nagyon szép bőrmappát, amiben a hivatalos iratait hordhatja, vagy egy drágább, bőr határidőnaplót?
2012. febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Lehet, hogy elcsépelt ötlet, de szerintem fiúnak kiváló egy szép toll. Az elég maradandó, hasznos is, és mindenféle árfekvésben kapható. Ha akarsz, még bele is gravíroztathatsz valami személyre szólót. Én lány vagyok, most volt a diplomaosztóm, és örültem volna ilyesminek!
2012. febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A gimis ballagására már elsütöttem a gravírozott tollat. Mappája van, igaz nem bőr, de annyit nem is használja.

Köszönöm a válaszokat! És még várom, h kinek milyen ötlete van!

2012. febr. 29. 11:00
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Egy arany pecsétgyűrűt, evőeszköz készletet.
2012. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Én egy lakást kaptam diplomaosztóra.Érettségire meg autót , de megvolt szabva hogyha egy tantárgyból is 85 százalék alatt teljesítek akkor nem kapom meg az autót.A diplománál is hasonlóan oldották meg a szüleim.
2012. febr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hmm....vásárlási utalvány v.melyik műszaki boltban?


Gyűjt mostanában v,ire?

2012. febr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen! egy új gépet akar venni. de nem utalvány formájában kellene támogatnom. esetleg vm alakatrészt megvehetnék neki. annak biztos örülne, viszont az nem maradandó.

Bár lehet egy nagy síkképernyő jó ötlet.


köszönöm mindenkinek! és akinek még van ötlete, tapasztalata, ne fogja vissza magát! :)

2012. febr. 29. 13:18
 8/22 anonim ***** válasza:

Nyakkendőtű, mandzsettagomb. Ezek főleg akkor jók, ha irodában fog dolgozni, illetve elegánsan szeret megjelenni.


Esetleg egy két napos wellness? Esetleg mehet a család, de az ő részét ti álljátok.

2012. febr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A wellnes pl nem rossz ötlet.. Aktatáska esetleg?
2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
75%

én olyasmiben gondolkodnék ami jelenleg is van neki, használja, de szerinted nincs megelégedve vele mert régi, ez lehet akármi, mondjuk számítógéphez jó kis állíthatós bőrszék (15 körül már lehet kapni jókat), vagy akár síkképernyős monitor is jó ötleg, főleg ha régi CRT monitorja van (mondjuk a jók tudtommal 30-tól vannak)

Ha olcsóbb, akkor vehetsz neki pendrivot is.. azok közül is vannak egyediek, és gravírozhatóak... 3-8 ezerért már lehet 16 GB-set is venni..

vehetsz kozmetikai dolgokat, pl borotva készlet.. én apukámnak olyat vettem egyik karácsonyra pl.


Ezek ugyan mind mind tönkremennek/elavulnak, kb 5-8 év alatt.. viszont mire ez már megtörténik, addigra úgy is lesz egy másik alkalom ami miatt vennél neki valamit. Szóval ezzel nem is kell igazából törődni :)

2012. febr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!