Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hová érdemes ellátogatni...

Hová érdemes ellátogatni húsvéthétfőn?

Figyelt kérdés
Számításba jöhet túrázás, fürdőzés, húsvéti vásár, stb. A lényeg hogy Magyarországon belül, és csak egy napot tudunk rászánni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 2. 12:08
 1/9 schocko ***** válasza:
0%
Locsolkodni kell menni!
2013. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én pár éve Ópusztaszeren voltam húsvét hétfőn.
2013. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hollókőre menjetek! A falu, a vár a táj gyönyörű! Nagy kirakodó vásár van, a portákra be lehet menni, mindenhol jóféle kaják főnek-sülnek! Az utcán népviseletbe öltözött helyi fiatalok locsolnak meg minden nőt! Menjetek el, tetszeni fog! :))
2013. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akkor mennek olyan sokan Erdélybe? Nem jut eszembe a hely neve. Vagy az pünkösdkor van?
2013. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
HA elérhető számotokra, ajánlom a szentendrei Skanzent!
2013. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyire szerettek utazni/vonatozni,de a Máv Nosztalgia éppen aznap indít gőzmozdonyt Gödöllőre,a kastélyba.Mi párommal rendszeresen megyünk,mert imádjuk a vonatokat,a gőzit különösen,csodálatos élmény az élő múlt,ahogyan pöfög elöl a hatalmas,pompás gőzös,mint 70-100 évekkel ezelőtt...Illetve a gödöllői kastély is gyönyörű,tavaly szintén így mentünk.A programokat nagyhirtelen nem tudom,az árak,ha jól emlékszem,fejenként 4000 ft-tól felfelé vannak,attól függően,milyen osztályon utazik az ember,milyen programcsomagot választ.Ha esetleg érdekel,a honlapjuk: [link]
2013. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenkinek kellemes ünnepeket ! Mi Hollókővel kacsingatunk. :)
2013. márc. 6. 16:33
 8/9 anonim válasza:

Nem tudom, hogy a túrázás címszó alatt az igazi bakancsos-hátizsákos, túristautas, erdőben való túrázást értetted-e...

Ha igen, és maradtok Hollókőnél, feltétlen járjatok egyet valamivel délebbre, Bokor-Kutasó-Alsótold-Felsőtold környékén. Gyönyörű hely, egyszer már jártam ott, és szeretnék visszamenni valamikor!

2013. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Külön köszönet! Megpróbáljuk megvalósítani az ajánlatot ! Köszi ! :)
2013. márc. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!