Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hülyeség komplett húsvéti...

Hülyeség komplett húsvéti kosarat adni a barátomnak?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam azon hogy veszek egy kosarat,abba műfüvet majd teszek bele minden féle csokinyuszit meg csokitojást. Vagy elég csak simán egy csokifigurát venni,nem érdemes nagy dobra verni a dolgot ?
2013. márc. 15. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kosaras megoldás, tök jópofa. De ezt döntsd el te, hogy mit szeretnél neki adni.
2013. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen mély a kapcsolat, mióta vagytok együtt?


ha régebbi kapcsolat akkor jó dolog egy nagykosár csokit adni, tuti nem fog nemet mondani rá. tegyél bele kindertojást azt minden hapsi szereti.


ha pár hetes, hónapos kapcsolat akkor veszel egy jobb csoki nyulat, vagy egy nagy kindertojást aztán késsz.

2013. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt.ezért gondolkodok ennyire rajta. :D

Szerintem már belefér :D

2013. márc. 15. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha belefér, akkor hajrá.
2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon aranyos ötlet, a fiúk szeretik a figyelmes lányokat. Azért készíts bele festett tojást is! :)
2013. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, vettem bele Kindert,Tibi,Smarties,Milka,Kitkat nyuszit,tojást,bárányt,pipit :D


Bár pont azon gondolkodtam hogy lehet kicsit sok lett a csoki,de az sose baj :)

2013. márc. 17. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!