Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » SOS! Húsvétra anyukámnak...

SOS! Húsvétra anyukámnak lerajtoltam őt, és amikor hazaérek a barátomtól mit látok? Hát összefirkálta a tesóm! 10 éves, én meg 17 és örökké piszkál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve el kellett volna tenned olyan helyre, ahol nem fér hozzá a testvéred, ez részben a te hibád.


Amit tudsz tenni: még egyszer megcsinálod a rajzot. Esetleg próbálkozhatsz a firkák kiradirozásával és utána a rajz kiegészitésével, de szerintem az sokkal több munka, mint a meglévö rajzot lemásolni.

2013. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El is tettem, de ő ha megakar találni valamit... huhh: / Sajnos tollal firkálta össze:(
2013. márc. 24. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én magasabb helyre raktam volna oda ahol nem éri el és jól eldugva, főleg az ilyen dolgokat.

Sajnos nem tudsz mást tenni minthogy újrakezded.

2013. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom:( De ezt kb. 2 napig csináltam, és most rengeteg tanulnivalóm van, most is a könyvtárból írok. Esetleg valami mást adok neki.:)
2013. márc. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!