Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Miért nem lesz soha egyenletes...

Miért nem lesz soha egyenletes színű a festett tojásom? Minden évben olyan ronda. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Sima bolti festékről van szó, elvileg nem kell ügyesség de mindig ronda lesz. Pedig megfőzöm, zsírtalanítom, minden évben előírás szerint készítem el a festéket is. Van ennek valami trükkje? Csak egyenletes, szép színű tojásokat szeretnék, foltok meg buborékok nélkül. Mitől buborékosodik?

2013. márc. 28. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktál ecetet tenni a festékhez? Forralod a vizet,bele az ecetet és utána a festéket. Esetleg próbáld a tojásokat körömlakklemosóval átmosni, az tuti leszed minden zsírt.
2013. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teszek ecetet a vízbe, a tojásokat meg mosogatószerrel szoktam lemosni, de amikor beleteszem a festékbe őket, valahonnan buborékok lesznek a tojás körül, és ott nem fogja meg a festék. Mint mikor gyöngyözve éppcsak forr a víz. Ez mitől van?
2013. márc. 28. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még a sima hagymahéj főzet ami szépen egyenletesen befogja! Bár az csak egy szín és halvány,de az tuti befutó!
2013. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanez a gondom. Minden évben. Mi a megoldás? :(
2014. ápr. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!