Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tegyek a dobozba? (bővebbe...

Mit tegyek a dobozba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy legjobb barátnőmnek veszek karacsonyra egy kis fa dobozt, kifestem. De miket rakjak bele? olyan kicsi, kis aranyos, hasznos kis dolgokra gondoltam, de nem tudom mik legyenek.. valaki valami ötlet? :) meg jó ez szerintetek?
2011. dec. 17. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd attól függ!
2011. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 éves
2011. dec. 17. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakd tele mondjuk valami apróságokkal. Pl gyöngyök, cukrok,, csokik, valami csajos dolgokkal
2011. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jók azok,amiket az előző írt,de lehet tenni bele még valami piperecuccot,esetleg körömlakkot,valami csini ékszert,vagy kulcstartót,ami a barátságotokat szimbolizálja,emellett persze mehet bele az édesség is,ami lehet akár saját készítésű is,mondjuk mézekalács,vagy muffin.SZerintem am tök jó ötlet ez a dobozka!Én még nem tudtam kitalálni semmit a barátnőmnek,lehet,hogy én is valami hasonlót adok majd neki!:)
2011. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi! meg annyi, merre lehet ilyen fa dobizokat cenni? papírboltba csak papír volt, de arra met csak festeni se tudok :s mert mintás volt
2011. dec. 17. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen fa dobozokat állatlában önmagába szokták festeni, tehát nem tesznek rá semmilyen papírt.

Azt javaslom hogy menj be egy hobbi szaküzletbe és kérdezd meg az eladót hogy milyen festéket ajánl hozzá.

De ilyet is csinálhatsz:

[link]

A szín, minta szabadon választható.

2011. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, sikerült vennem dobozt is!
2011. dec. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!