Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ha eljönnek az osztálytársaim...

Ha eljönnek az osztálytársaim locsolkodni akkor mit adjak nekik? Ha penzt akkor fejenkent mennyit? 14/L

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csokitojást vagy csokinyuszit. A pénzt fölöslegesnek tartom. Majd kapnak a szülőktől. (ha egyáltalán) Elégedjenek meg a tojással meg a nyuszival.
2013. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csokitojás meg vendéglátás oszt jónapot.

Nem kell túlragozni, a húsvétnak nem a pénzről kellene szólnia. Én pl. soha senkinek nem adtam pénzt, azért mert meglocsolt, még rokonnak sem, nemhogy osztálytársnak, havernak. Mellesleg sosem sértődött meg senki, hogy nem adtam pénzt. Ne azért jöjjenek locsolkodni, hogy pénzt kapjanak, hanem mert ez egy szép szokás vagy akármi.

18/L

2013. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Haveroknak pénzt? Ne viccelj! :D Főleg, hogy szerintem nem kölnivel mennek majd..(magunkból kiindulva) :D

Tojás, puszi-puszi,üdítő, nem kell több :D

2013. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
mikor gyerek voltam, ha egy helyen nem adtak pénzt, akkor oda következő évben nem mentem. :D
2013. ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
22%

osztálytárs ide, osztálytárs oda, én sok puszit, és pénzt adnék...ha van, ne sóherkedj..Te leszel az osztályban a császár...


lehet látni, ahogy a locsolók kimennek egy helyről, és a remélt pénz helyett kapott tojásokat eldobálják...


már csak az a kérdés, az osztálytárs csajok hogy gondolkodnak.nehéz a licitálás, ne vidd túlzásba...14 éves gyerekeknek egy ezres már jó, de ha ötszáz, akkor annyi..oszt jónapot.


ha sokan jönnek, akkor az lehet anyagi csőd is, de erkölcsi siker is..

2013. ápr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!