Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Húsvétkor nagyvárosokban 18...

Apanacsi kérdése:

Húsvétkor nagyvárosokban 18 évesen még menő menni locsolkodni idegen házakhoz?

Figyelt kérdés

Igazából még sohasem voltam így idegeneknél locsolkodni mindig csak rokonokat, hugomat,anyámat locsoltam meg

Apám se szeret így járni locsolkodni


2012. márc. 18. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyvárosban idegenhez nem szokás menni.Lehet, hogy be se engednek,mert félnek,hogy rabolni mentél.
2012. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok,de ha idegenek jönnek locsolkodni akkor be sem engedjük..Csak barátok,családtagok..
2012. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
SEHOL nem szokás idegenekhez menni locsolkodni. Régen vidéken azért mentek szinte mindenhová mert csapatban jártak locsolni és sok embernek sokfelé van rokona.
2012. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vidéken se szokás. Akik így járnak, azok csak a pénzre hajtanak. Mi sem engedjük be őket, legfeljebb anyukám kimegy és ad nekik egy százast, hogy menjenek tovább.
2012. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2012. márc. 18. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az. Ma már vidéken is csak a százas miatt mennek, ezért ma már ott sem engedjük be az idegeneket. A családban, rokonságban levő kisfiú persze megkapja a százasát, vagy esetleg még többet is, de az idegen gyerekek ma már a pénzre hajtanak.
2012. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

százas? az 10éve volt :)

inkább 1000 az,

2012. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez elég egy idióta szokás , nagyvárosban is meg vidéken is.A környékünkön már szerencsére nem is szokás.Az egésznek a lényege hogy a férfiak alkoholt igyanak a kisebbek meg pénzt és csokit kapjanak.Utálom az ilyen házalós "ünnepeket". A Halloween sokkal értelmesebb , az viszont van a környékünkön és megvan a varázsa.
2012. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:55

A húsvét mindig is szép szokás volt..Régen nem pénzt kaptak a locsolkodó fiúk hanem tojás és csokit.

Ma már a pénz dominál.

Halloweenről meg jobb egy szót sem szólni,hál istennek,egyenlőre csak a majmolok élvezik..(ha hozzám halloweenkor bekopogtak volna hogy csokit kérjenek,ugyanúgy nem nyitok ajtót mint húsvétkor az idegeneknek..Pedig én Angliában élek,és itt sem nagy divat a halloween...

2012. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
A húsvét szép ünnep igen de a locsolkodás hülye szokás.
2012. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!