Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányok Szerintetek durva...

Lányok Szerintetek durva vödörrel locsolni vagy szódával?

Figyelt kérdés
Durvának talájátok vagy egyszer egy évben ki lehet bírni,mit szólnátok ha beállitanék egy vödör vizzel a házba h szep húsvétot??

2013. márc. 31. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én be sem engednélek ha látom a vödröt. Amúgy meg a legnagyobb bunkósság szódával vagy vödör vízzel elárasztani a lakást, és utána elnézni hogy a ház tulaja sírós képpel felitatja a vizet, és imádkozik hogy a frissen festett fal vagy tapéta ne legyen foltos..

Azon se csodálkozz ha többé oda nem teheted be a lábad.


Nem árt tudni hogy a vödör víz és a szóda szabadtéri locsolkodáshoz való..

2013. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem én akkor minimum anyám úgy pofán csapna a vödörrel hogy a fal adná vissza a másikat. Szerinted még mindig jó ötlet???
2013. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön a szóda és a vödör, de kizárólag szikrázó napsütésben, jó időben, kint az udvaron. (a hideg nem akadály, de süssön a nap). Házban nem tolerálnám.. és ilyen ronda téli időben sem.
2013. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

"a vödör víz és a szóda szabadtéri locsolkodáshoz való."


Kultúrált férfi nem használ ilyet sehol!Még 20 fokos melegben se! Nem kell valakinek tüdőgyulladást okozni!

2013. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
92%
Maradj a kölninél! Jobban jársz! Ne veszélyeztesd saját és mások testi épségét!:)
2013. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom eddig jo ötletnek tunt de akk.be kell szerezzek egy kolnit holnap lehet még venni ?
2013. márc. 31. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Párom is ezzel kecsegtet, de ha tényleg megteszi, tuti megütöm pedig nem kis darab. 2,5 óráig göndörítettem a hajam, beteges is vagyok, meg egyáltalán. Még a kölnit is csak kivételes embereknek engedem, már a harmadik locsoló után irtóra tud bűzleni az ember...
2013. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos a párom engem reggel 6kor(vagyis 5kor) egy vödör vízzel ébresztett.Àgyathúztam,összetakarítottam...(közben Ő mosolyogva nézett)...Ez feldühített..ma elment bulizni 2re ér haza holnap pedig jöhet a bosszúm,mint az oviban! :)) Én öntöm le a bulitól fáradt fejét reggel 5kor,és megvárom még feltakarítja!! ;))) Úgy várom.. :D
2013. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tavalyi kölni nincs meg? csak mert holnap semmi nem lesz nyitva.
2013. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valami szar biztosan van otthon csakhát legyen mar markas vagy nemtom es Kösz az eddigi kommenteket!
2013. márc. 31. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!