Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Szerintetek mijen sprével...

Szerintetek mijen sprével ilik meni locsolni? Vagy mien kölnivel? Nöi legyen vagy férfi? Tudom kicsit lököt a kérdés

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Vigyél női parfümöt.

Én az utóbbi időben már szódával is próbálkoztam de már nem járok locsolni.

2012. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI
2012. márc. 31. 10:07
 3/9 anonim válasza:
nőivel, és ne spray legyen.
2012. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

A stílusodból ítélve neked jó lesz a szappanos víz is!

:D

2012. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen spray-vel sem illik. A kölnis locsolkodáshoz én nagyon szolid, alig-alig érezhető minőségi terméket használnék: Inkább csak jelezném a művelet. A legtöbb nő – érthető módon – nem szeret ezerféle büdös lében tocsogni álló nap.
2012. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha jó idő van, és főleg családi házakhoz mész, akkor szódavízzel. Volt olyan év, amikor tök jól jött ki, 2-3 kölnis locsoló után jött egy szódavizes. Utolsó előttiként egy nagyobb csoport vödrökkel, lemosták az összes büdös kölnit :D Az utolsó locsolónk pedig valami nagyon jó parfümmel jött, úgyhogy nem is kellett rohannom fürödni, hajat mosni, mert csak az érződött :)
2012. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

lényegtelen úgyis hajat kell mosni a lányoknak aznap


ha márkás parfümöt használsz ha gagyit

2012. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért ha ilyen idő lesz, mint most van akkor a szódavizes témát a fiúk hanyagolhatnák, én valamelyik évben hűvös időben olyat kaptam, aztán úgy megfáztam, hogy másfél hétig beteg voltam (pedig egyből átöltöztem).


Most már a legtöbb kisboltban lehet -100-200 Ft-ért kapni kis "spricnis" kölnit, egy fújás elég. Az én locsolóim a rendes kölnivel jól megszívták, mikor sikerült fél üveggel rám borítaniuk.

2012. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!