Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ciki ha nem jönnek a locsolók?...

Ciki ha nem jönnek a locsolók? 2ről tudok h jön . Tavaly többen voltak most mivan?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Semmi.

Hozzánk évek óta csak bácsikám jár.

Most van itt, de nem mentem ki se.

Anyáék ott vannak és kész.

2013. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, egyáltalán nem gáz. Sokan már nem is járnak locsolkodni.
2013. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyre kevésbé él már ez a hagyomány.

Emlékszem néhány éve még jöttek-mentek a fiúk húsvéthétfő délelőttjén, most meg szinte semmi. Unokatesóm jött, de ő is rohanásban volt és ennyi. Még 1-2 ismerős befuthat, de nem valószínű ez sem.


Nekem valahogy hiányzik, mert mondhatjuk, hogy nem szeretjük, azért csak jó élmény, jókat lehet beszélgetni stb. Ez szerintem - függetlenül a szódától és a kölnitől - pozitív élmény. Sőt, én még a vizet is szeretem! :D

2013. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, ha jönnek...

Nagybátyám szokott jönni, keresztapum és uncsitesóm, meg persze apum és tesóm. És a kèt részeges szomszéd szokott jönni, meg a részeges nagybátyám is beesik néha.

De mos valami baj lehet, mert az egyik szomszèd nem jött xD pedig kétszer-háromszor is be szokott jönni inni. De nem is baj :D

2013. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én örülnék, ha senki sem jönne. Most is itt van egy rokon, reggel 10:30-tól.
2013. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!