Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Régen húsvéti és karácsonyi...

Régen húsvéti és karácsonyi ajándékokat csomagoltak papírforgácsba. Ez ilyen szinezett vékony papírcsíkok sokasága volt, legtöbbször dobozokba tették tömítőanyagnak. hogy hívják ezt és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:

(Húsvét, ezzel utánozták a füvet ... szép színes füvet :))



végignéztem kreatív boltokat a neten, nincs sehol ... keresel egy iratmegsemmisítőt a régebbi típusok közül (valami ismerősnél), azért régebbit, mert az újabbak nem csak vékony csíkokat gyártanak, hanem keresztben is darálnak, tehát kockás konfetti az eredmény ... veszel színes A4-es lapokat és megeteted vele :)

2014. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

füvet, azaz ! :)

köszi erre én is gondoltam, de régen viszonylag puha, kreppes papírból készült, azt nem kajálja be az iratmegsemmisítő, ráadásul nagyon vékony csík volt.

meg elég sok is kellene belőle...

2014. febr. 26. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

zöld van:

[link]


[link]

2014. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom de majd megkérdezem Kiszel Tündét
2014. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!