Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit tudnek venni...

Szerintetek mit tudnek venni anyukamnak karacsonyra 37 eves vekony es csinos, kb 8000 ft ertekben gondolkozom de lehet kicsit tobb vagy kicsit kevesebb is?

Figyelt kérdés
Tudnatok vmi kulonlegesebbet ajanlani vagy olyat amit igazan tud hasznalni es orulne neki es nem csak porfogo lenne..
2013. nov. 12. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ajandéknak semmi köze ahhoz, hogy hogy néz ki.

Mi a hobbija?

It szeret csinálni?

Van-e parfűmje, ami épp elfogy, és belefér az összegbe?

Szereti-e a színházat, kiállítást.

Vagy csak egy masszázselőfizetés..stbstbstb..

Nem ismerjük, így képeenség jó ötletet adni...(én is bajban vagyok az édesanyámmal amúgy, sőt az édesapámmal is...)

2013. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez leginkább azon múlik anyukád mire vágyik!


Ha szereti az ilyesmit akkor egy csinos ruha, ékszer, egy jó parfüm (pl. 15-20ml-es bruno banani hasonló áron már van, én imádom a női illataikat), vagy valamilyen csomag krémekből (az én édesanyám szereti az ilyesmit).


De ha valami más irányban gondolkodsz, akkor először írd le mik a hobbijai, mit szeret csinálni, stb., mi az amit esetleg szeretne de sajnálja magának megvenni?

2013. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
21%
Szia !! Ha vannak Neki unokái , akkor végy egy fényképet , amin az összes rajta van . Nagyítsd ki , keretezés , s kész a legszebb ajándék egy nagymamának !!
2013. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó...37 éves, nem 47 vagy 57... Igen ritka, hogy valakinek ennyi idősen unokája legyen
2013. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végülis ha 18 évesen szült volna,... meg a lánya is :D Jujj, ez mekkora baki volt :D
2013. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cseriii válasza:
Szia. Ha szereti a ruhákat, ékszereket de már van belőle elég. szerintem akkor találj ki valami mást, mert lehet hogy tetszene neki hordaná is minden de 1 lenne a sok közül.Nézd meg esetleg , hogy nem kéne e valami új a háztartásba amire szüksége lehet neki pl főzéshez vagy akármi
2013. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat mindenkinek :) igen eleg nehez tenyleg olyan ajandekoz venni aminek orul es nem csak egy a sok kozul ..

Es nem nincs unokaja :D

Tenyleg egy masszazs berlet vagy a parfum nem rosz otlet :)

Ha valakinek van meg vmi gindolata azt nagyon megkoszonnem ha leirna ..

Meg egyszer koszonom a valaszokat

2013. nov. 12. 15:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Légyszives irjatok még ötleteket vagy akár, hogy ti minek örülnétek !
2013. nov. 16. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:

az említetteken kívül még örülnék:


fürdősó, kézi szappan szép csomagolásokban - imádom ezeket (házilag is elkészítheted!)

2013. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!