Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Komolyan valaki pénzt kap...

Komolyan valaki pénzt kap locsolásért?

Figyelt kérdés
Eléggé ledöbbentem azon, hogy már nem az első embertől hallom, hogy X és Y pénzt kap/kapott azért mert odatolta a segg.ét locsolni. És amikor meghallottam, hogy összesen mennyit gyűjtenek be rokonoktól, hát tényleg leültem. Valaki tizenévesen zsebébe kap egy minimálbért. Ez olyan furcsa. Én születésnapomra is örültem, hogy kaptam valamit.

2014. ápr. 21. 19:56
 1/5 anonim válasza:
100%
nekem is akart adni nagymamám, de mondtam neki hogy nem kell adnia, így is sokat költ rám :P persze hogy van ilyen
2014. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen!

én is kaptam már pénzt érte, de közel sem minimálbér nagyságrendűt

2014. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én évek óta kapok érte pénzt kb.:25-35 ezer forint összesen évente.
2014. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam érte 7ezret. Szerintem ez még nem egy nagy összeg. Viszont tényleg hallani, hogy valaki 50-et kap meg 70-et. Az már durva.
2014. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De még mennyire :D Nálunk annó kb 12-13 éve általános ( azt hiszem, alsós osztálytársaim mesélték, hogy locsolásból összejött nekik 15-18 ezer Ft :O Akkor! Amúgy akkor vagy hatalmas a rokonság, vagy nem tudnak mit kezdeni a pénzzel :D Szóval fura...
2014. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!