Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi játékvásár (ok)....

Karácsonyi játékvásár (ok). Most komolyan ennyire hülyének nézik az embert?

Figyelt kérdés

[link]


1597 forintról 1278-ra leárazva shoplineon a LEGO DUPLO Állatkerti barátok (10501)


Tegnap vettem a Tescoban 890 volt az eredeti ára -20% a számla végéről lejött, mert akciósak voltak a játékok vagyis 712 forintért vettem


[link]


LEGO DUPLO Cirkuszi előadás (10503) 2490 volt


Shopline -20%os akcióban 2352.-...Tesco -20%os akcióban 1992.-


LEGO DUPLO Állatkerti busz (10502) 7635.- 20%os leárazás után Shoplineon szintén....5752-ért vettem tegnap a Teszkóban


most nem a teszkót akarom felértékelni, mert megérik ők is a pénzüket, de azért ez kicsit túlzás...


2013. dec. 6. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés?

A rendszerváltás óta nem fix árazottak az áruk Magyarországon, hanem minden bolt szabadon állapítja meg, hogy mennyit kér, a vevő meg szépen eldönti, megveszi-e, vagy sem.

2013. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a meglepő? Nincs olyan hogy ennyi az ár, és mindenhol ugyanannyiért adják.
2013. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!