Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányok/nők! Ti hogy álltok a...

Lányok/nők! Ti hogy álltok a húsvéthoz, várjátok, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem várom.Nálunk nincs rokonság,barátok.Így a szüleimmel ilyenkor magunknak főzünk-sütünk,beszélgetünk,társasozunk,tévézünk.Senkit nem engedünk be! Van egy csomó részeg meg lopós ember kint az utcán akik nem vágynak másra csak a potyára meg a jó sok piára,pénzre.Na ezért nem várom... :S

20/L

2015. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel már nem vagyok gyerek, ezért teszek rá magasról.

Gyerekkoromban vártam, mert akkor tojt a nyuszi kindertojást. Bár az is csalódás volt általában, mert hülyeségek voltak benne többnyire.

2015. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hidegen hagy,mert tök egyedül vagyok,messze otthontól.
2015. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várom a nagy sonka-tojás evészetet és hogy virágozzanak a kerti virágjaim. :)
2015. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utalom
2015. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom :) Kíváncsi vagyok, hogy a 3 évesem, hogy fog szerepelni, lesz-e mersze elmondani a verset, meg locsolkodni, mert már legalább 2 hónapja azzal nyúz, hogy mondjuk locsolóverset, meg elmondja kiket fog meglocsolni (igen, apát és nagypapit is :D ). Meg várom már a mosolyát, amikor nyuszit simogathat, meg amikor megtalálja a nyuszi ajándékait :) Remélem örülni fog.
2015. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hosszú évek óta nem "divat" már nálunk a húsvét szóval nem.
2015. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Banderasz094 válasza:
Persze,belehet ba*zni
2015. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem vagyok különösebben oda érte, ami a locsolkodós tojásos részt illeti. Most hogy idősebb vagyok jobban értékelem kulturális szempontból, de mivel már senki nem áll így hozzá, élvezhetetlen. Idén szeretnék kézzel festeni tojásokat, de nem hiszem hogy sokan fogják értékelni azok közül akik egyáltalán el jönnek. Húsvéttal konkrétan egy problémám van, hogy egy csomó büdös löttyöt öntenek a fejemre. Sokkal szívesebben venném ha sima vízzel locsolnának meg, akár vödörrel is... bár ehhez meg jó időnek kéne lennie :(. Másrészt meg elég kellemetlen mikor jönnek a csak látásból ismerősök jönnek locsolni... meg kínáljuk őket sütivel meg minden, de beszélgetni elég nehézkes ilyenkor. A közeli ismerősökből meg már egyre kevesebben járnak.

De mindenképpen kapok csoki nyuszit, egy gumi csizmát a szüleimtől és fel fogom venni ünnepekre az egyik új, még alig hordott szép ruhámat :D

2015. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!