Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik nem fogadnak/nem engedik be a locsolkodókat húsvétkor?

Figyelt kérdés
Illetve ti fogadjátok-e a locsolkodókat?

2015. ápr. 5. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Jól teszik, engem sem érdekel egyik "kötelező" ünnep sem!
2015. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
"Ő bajuk". Én mindig örültem neki, ha jöttek (jöhettek volna többen is :D). Idén érzem azt először, hogy most nincsen kedvem a "kötelező körökhöz".
2015. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos baba van, ha valaki becsönget és emiatt borul a délelőtti alvása... Úgyhogy kikötjük a csengőt holnapra.

B verzió, hogy aki felébreszti, az szabadon eltölthet két órát a hisztis, nyűgös gyerekkel.

2015. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van úgy ünnepelni, ahogy akar. Amúgy én meg tudom érteni azokat, akiknek tele van a hócipőjük a locsolkodással - meglocsolják őket gyakran a legótvarabb kölnivel, vagy épp egy ismerős parfümjét hozzák, amitől lehet, a másik éppen sugárban hány, olyan büdösnek tartja, gyakran meg sem tudnak tanulni egy 2soros locsolóverset, a tenyerüket persze tartják a pénzért meg a páleszért, és egyre több olyan kisgyerek!!!! is van, aki bevágja a durcit, ha nem pénzt kap, hanem "csak" csokit...


Arról nem is beszélve, hogy rengeteg vadidegen is van, aki rossz esetben a pálinkáért menne csak, és mocsokrészegen menne be... és ez a jobbik eset... a rosszabbik az, hogy ezzel a dumával bemennek, aztán jól összeverik a háziakat és ellopnak mindent.


Én amúgy vadidegent nem engednék be, akármennyire is az volt a szokás anno, annak a 4-5 embernek, aki amúgy locsolna, annak szoktam engedni, és cserébe csokitojást adok.

2015. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Mi se engedjük be, sosem engedtük be. Aki nem képes év közben akárcsak köszönni, ha szembe jön az utcán, az ne akarjon nálunk jóllakni, meg pénzért locsolkodni.

(természetesen a rokonokat beengedjük, ez kb. 3-4 locsolót jelent, meg amúgyis családilag járunk locsolkodni)

2015. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!