Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Miért csesztet mindenki...

Miért csesztet mindenki azért, mert nem szeretem a húsvétot és a részegeket?

Figyelt kérdés
Hogy miért nem, hát leginkább azért, mert a rokonaim háromnegyede seggrészegre issza magát és ez nekem visszataszító. Én viszont húsvétkor, ha vendégségben vagyok nem szeretek inni, mert nem kívánom. Ráadásul hazafelé is én vezetek, de leginkább azért, mert nem kívánom nap közben az italt. Egyébként is maximum sörözni szoktam és csak este, ha kész minden munka. Akkor jól esik, simán megiszok 2-3 üveggel is. Húsvét vasárnap átmegyünk az anyósomhoz ebédre és a feleségemtől kezdve mindenki "bunkón basztat" (direkt így írtam) azért, mert már este hatkor haza akarok menni és mást csinálni, vagy csak egyszerűen lepihenni. Mit nem lehet azon megérteni? Ők már addigra annyira eláznak a pálinkától, hogy nem tudok velük normálisan beszélgetni. Ilyen piás állapotban mindjárt teszik a megjegyzéseket. Nagyon elegem van, legszívesebben elválnék és mennék a dolgomra.

2016. márc. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod elején egyértelmű, hogy az a bajuk, hogy te nem vagy olyan, mint ők... Ez van.

Nekem semmi bajom nem lenne veled, én is ritkán iszom, ünnepekkor sem érzem, hogy kötelező lenne, tegnap is csak úgy jött ki, hogy a párommal megittunk egy sört.

2016. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez mindenütt így van. Az alkoholisták úgy is kikezdenek ha a legkisebb alkalom is nyílik rá. Kerüld őket . De a feleséged is ilyen? Mert akkor én a helyedbe az egész bagázst elhagynám.
2016. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt sem tudod megbeszélni az asszonynyal, minek vetted el?
2016. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallod, én a mondandód csattanóján majdnem besz..rtam a röhögéstől ("legszívesebben elválnék és mennék a dolgomra") :DDDDD


Jobbat nem tudok, mint hogy most bírd ki, jövőre meg intézd úgy, hogy "véletlenül" pont ne érj rá.

2016. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ( úgy értem neked való) nőt vettél el szerinted?
2016. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted. Évekkel ezelőtt szívességből hazavittem egy nyolc fős seggrészeg férfitársaságot. 25 km re volt a falu..nos olyan jól érezte magát mindenki, hogy a kisbuszt is két napig takarítottam..annyit hánytak..vezetés közben a hátamra is jött rendesen. Mire a faluba értünk, mindenki üres volt, a buszom meg tele...a ruháim kuka. Valaki még a hátsó ülést is telehugyozta.


egy kérdés megválaszolatlan azóta is...miért van minden hányásban sárgarépa?

én csak majonézes zöldborsót, és kukoricát csináltam..


jó buli volt a többiek szerint.

2016. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
legalább nem a rokonaid voltak. nálunk nem szoktak ennnyire bekormányozni, csak annyira, hogy udvarias kérdésnek tűnő beszólásokkal basztassanak. hogy lehetne elkerülni, hogy ne haragudjanak meg rám, de többet ne kelljen elmenni az anyóshoz ebédre?
2016. márc. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!