Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogy telt el a családban a...

Hogy telt el a családban a húsvét? Locsolkodás, programok terén?

Figyelt kérdés

Együtt mentetek locsolkodni fiúk ? A lányok együtt várták a férfi sereget ? Mit adtatok csoki vagy sima tojást? Mivel locsoltatok ? Mit csináltatok utána ?


Kellemes húsvétot mindenkinek.


2016. márc. 28. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem ünnepeljük, senki sem locsol meg senkit
2016. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%
Mi sem, még a barátnőmet sem mentem meglocsolni.
2016. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én megettem az összes csokinyuszit,amíg fater a kocsmában volt,aztán hazajött,balhéztak egy sort anyámmal,majd leléptem haverhoz
2016. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szombaton bementünk a városba s akkor már benéztünk a párom anyjához is s felettük a csokikat.

Kb. ennyi volt.


Én már huszonsok éve nem engedem meg, hogy bárki meglocsoljon... Mire jó az nekem? Amúgy sem tekintettem magamat sosem lánynak vagy nőnek, ha már locsolás, én akartam locsolni.


Mit csináltunk? Bográcsoztunk, kertészkedtünk s kirándultunk.

2016. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ugy,hogy haverokkal elmentünk kirándulni az erdőbe
2016. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Mi sem, még a barátnőmet sem mentem meglocsolni."


mi ez a tömegimpotencia?

2016. márc. 28. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jól telt, családi-baráti körben. Szombaton jöttem haza, nővérem is. Én hetente-kéthetente itt vagyok hétvégente, ő már csak ritkán jár haza, évi 4-5 alkalommal. Szombat délután szüleimmel beszélgettünk, este nővéremmel tartottunk egy popcornozós filmnézős maratont. Húsvét első napján vasárnap rokonokhoz mentünk, ott gyűlt össze az egész család. Ettünk-ittunk, viccelődtünk, délután a gyerekekkel játszottunk a kertben tojáskeresőst. Este találkoztam gimis barátnőimmel, velük mentünk inni, mint anno 5-10 éve. Sok ismerős volt most a városban, kialakultak a régi klikkek, picit be is csiccsentettünk. Húsvét hétfőn reggel korán keltünk, apukámmal bográcsoztunk a kertben, anyukám a locsolókat várta. Jöttek páran, rokonok, barátok is. Őket is megvendégeltük, kaptak tojást, a gyerekek pár száz forintot, mert a városunkban ilyenkor szoktak jönni vándor vidámparkosok. Délután ki is mentünk a gyerekekkel, ugrálóváraztak, tomboláztak. Este szintén barátnőkkel találkoztam, beültünk egy kávézóba, és órákig beszélgettünk. Szerencsére nálunk még van hagyománya a húsvétozásnak.
2016. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NEM JÖTT SENKI LOCSOLNI! Pedig vártam. Volt festett tojás is. Az nem az igazi, ha csak az otthoniak locsolnak.

Elmentünk egyvalakit meglátogatni, de nem volt jól.

Másokról meg tudjuk, hogy elmentek rokonokhoz látogatni, nem voltak otthon, oda nem is érdemes menni, igaz?


Azt is figyeltem, hogy legalább ímélben valaki ír valamit, de nem.


Ettük a sonkát, tojást, és a fele csokinyuszit. Ennyi.


Régen jobb volt.

2016. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, szerencsére nincs locsolkodás :)


Itt volt a testvérem egész héten, sokat sétáltunk, túráztunk, voltunk vásárolgatni, várost nézni, múzeumokban. Nagyon jó hét volt :)

2016. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!