Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Milyen kölnit/parfümöt vegyek...

Milyen kölnit/parfümöt vegyek locsolkodni?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy már jó pár éve nem locsolkodtam, nem is tartom fontosnak, de most mégis szükség lesz rá.

Barátnőmet és az édesanyját kellene meglocsolnom (mert náluk ez szokás...)

Nem szeretnék mellényúlni a dolgoknak, ezért megkérdezem, hogy mégis mit vegyek locsolkodás miatt?


2018. márc. 26. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Menjek be a helyi cba-ba és vegyek valami büdös löttyöt? Mert a helyi boltokban kb csak ilyet kapni
2018. márc. 26. 20:36
 2/5 anonim válasza:
Ha csak büdös löttyöt tudnál venni, inkább vízzel locsold meg őket (mármint ne öntsd le őket, hanem tölts vizet egy üvegcsébe).
2018. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami visszafogott, szolid parfümöt, márkásat (nem vagyok képben az ilyenekkel, anyám révén tudom, hogy a Givenchy III az jó. de szerintem megkérdezed az eladót egy rendes boltban és mutat valami könnyed kis illatot, amitől nem halnak a legyek is 2 méteres körben).

Rühellem, ha bűzös lesz a hajam. 30 éve nem mer senki meglocsolni, akkor vesztettem el a türelmemet, de még élnek a régi emlékek. Fúj. A szagokra érzékeny vagyok.

2018. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha minden kötél szakad, egy pici kellemesebb illóolaj egy kis vízbe is sokkal jobb lehet, mint a büdös lötty.
2018. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Givenchy-val locsolni :) hahaha az kicsit drága mulatság, inkább adja oda a kérdező ajándékba az anyós jelöltnek, ha már ennyi pénzt szán rá.


Nézd meg a helyi boltban, hogy leszedhető-e a z üvegcse fújókája és tölts bele szimpla csapvizet. -nyilván kicsit érezni majd azt az illatot, ami benne volt, de az akár kellemes is lehet így, hogy fel van hígítva.

2018. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!