Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti elkezdtetek már "élesben"...

Ti elkezdtetek már "élesben" készülődni a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az adventi, karácsonyi díszek kipakolására; lakás, ház feldíszítésére; ünnepi receptek keresésére, kiválasztására; nem romlandó élelmiszerek megvásárlására; rokon- és barátlátogatások megszervezésére, megbeszélésére és a karácsonyi zenék hallgatására.

2019. nov. 26. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ajándékokat már kitaláltam, egy részét már meg is vettem. A karácsonyi menüt megterveztük.

De nem kell nagy dolgokra gondolni. Nincs nagy ajándékozás, csak a legközelebbi családtagok között ajándékozunk. Így tudok tényleg olyat, ami személyes és valóban örül neki, szüksége van rá. Én élvezem is az ajándékok kiválasztását.

Élelmiszert is elkezdtem már vásárolni. De ezt leginkább azért, hogy majd ne akkor kelljen nagy bevásárlást csinálni, ha már mindenhol tömeg van.

Lakás még nem szoktam ilyen korán feldíszíteni. Majd szeretnék egy új adventi asztaldíszt, már még nem fogok kitenni.

2019. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajándékok meg vannak véve a többit már évek óta nem csináljuk. Elvagyok a tasakos levesen, családomból ha 3 emberrel tartom a kapcsolatot, barátok meg el lesznek foglalva so majd egyszer elötte vagy utána megcsináljuk az ünneplést
2019. nov. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajándékok nagy részét megvettem, elkezdtem dekoràlni, beosztottam a nagytakarítást, nézegetem a sütirecrpteket.
2019. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!